OKTAGON 51 Veličkovič vs Michailidis – Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj OKTAGONu a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj OKTAGON 51, kde uvidíme vyvrcholení prvního ročníku projektu Tipsport Gamechanger. O prozatímní titul střední váhy si to rozdají Vlasto Čepo a Piotr Wawrzyniak. V pražské O2 aréně se představí také Karlos Vémola, Daniel Škvor, Karol Ryšavý, Magdaléna Šormová nebo Radek Roušal. Turnaj můžete od 18:10 sledovat zdarma na TV Tipsport. I tento galavečer můžete tipovat na mmashorties fantasy a zapojit se do hry o mobilní telefon a věci od společnosti Ego Combat.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Z této dvojice vzejde další Clash soupeř pro Kotlárobijce Karlose Bendu?

Daniel Škvor vs Martin Zawada – více než 1,5 kola 1,64

Škvor se sice přes první kolo dostal ve své MMA kariéře pouze dvakrát, ale nyní narazí na německého veterána Martina Zawadu, který vydrží opravdu hodně. O tom nás přesvědčil hlavně v posledním souboji, kdy schytal opravdu „tvrdé bití“ od Alexandera Poppecka. Ale Zawada vydržel až do závěrečného gongu. Navíc Zawada byl v prvním kole ukončen naposledy v roce 2009! Daniel Škvor bude mít velkou výškovou převahu (13cm), takže Zawada bude muset hodně zkracovat a hledat tu správnou vzdálenost. Myslím, že by nás mohl čekat opatrný začátek a rozhodovat by se mohlo v pozdější fázi zápasu.   

Bojan Veličkovič vs Andreas Michailidis – Michailidis zvítězí v prvním nebo druhém kole 3,71

Pro někoho možná odvážný tip, ale zde je pár důležitých opodstatnění. Michailidis se do třetího kola dostal pouze pětkrát z dvaadvaceti soubojů. Do zápasů v OKTAGONu chodí s velkou váhovou výhodou, která se ale v pozdější fázi souboje může změnit na nevýhodu a řeckému bojovníkovi dech. Michailidis je známý tím, že je aktivní hlavně v prvních dvou kolech (ano, s Apollem rozhodl zápas ve třetím kole, ale to bylo spíše díky pasivitě Apolla). 

Bojan je samozřejmě velký držák a za svou čtrnáctiletou kariéru byl pouze dvakrát ukončen. Velkou nevýhodou Bojana je obrana proti takedownům, kterou nemá na nejlepší úrovni a to se v souboji s Michalidisem může vymstít. Oba vlastní černé pásy v BJJ a bude zajímavé sledovat, pokud se souboj dostane na zem, jestli půjdou po ukončení na submisi nebo na ground and pound. Jako trochu víc komplexního zápasníka zde vidím Veličkoviče, který navíc bude hrozit z opačného postoje, ale respektuji Michailidisovu sílu a proto jsem zvolil právě tuto sázku. Samozřejmě netušíme, jak se do celého galavečeru a tudíž i do sázek promítne otevřené bodování, které si na turnaji OKTAGON 51 odbude svoji premiéru. Nicméně, kdo máte rádi Bojana, tak určitě doporučuji sázku, že Veličkovič zvítězí na body v pěkném kurzu 5,50.  

TIPY:

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *