OKTAGON 49 Moeil vs Todev – Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj OKTAGONu a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj OKTAGON 49, kde se v očekávaném zápase utkají o právoplatný titul šampion těžké váhy Hatef Moeil a Lazar Todev. Turnaj můžete od 18:10 sledovat zdarma na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

OKTAGON 49 Vážení: Bohužel jsme dostali několik nesplnění a jedno dost výrazné

Roman Paulus vs Topallaj Arijan – Paulus zvítězí na body 2,15

Roman Paulus je velmi šikovný zápasník a myslím, že proti Topallajovi předvede podobnou strategii, kterou měl v předchozím zápase s Mellenem. Slovenský bojovník v minulých soubojích nestačil na velmi kvalitní zápasníky Kadimagomedova a Samsonidseho a potřeboval se vrátit zpět na vítěznou vlnu. Taktika pro tento zápas by mohla být, že Paulus vezme Topallaje k pletivu a zde jej bude pomalu ždímat, jako to dělal od druhého kola s Dawidem Karetou a naposledy s Mullenem. 

Paulus často dokáže urvat zápasy na svojí stranu díky zarputilosti a výbornému kardiu, to určitě bude rozhodovat i v tomto souboji. Stále teprve 23letý slovenský talent má vše před sebou. Topallaj zatím ve své kariéře nečelil tak kvalitním bojovníkům jako Paulus a právě to by mohlo rozhodovat. Topallaj ve svém posledním souboji zvítězil poněkud kontroverzně, když rozhodčí ukončil jeho zápas s Ibragimem Chamzatovem v půlce prvního kola. Topallaj se pokoušel o submisi a jeho soupeř viditelně neodklepal, ale rozhodčí přesto souboj ukončil. Ani jeden ze zápasníků nebyl ve svoji kariéře ukončen a očekávám podobný souboj jako s Mullenem, kde Paulus bude mít pomalejší začátek, ale poté převezme otěže a dojde si pro vítězství. 

 

Ivan Klevets vs Jake McHugh – vítěz McHugh 2,41

Ivan Klevets zatím ukázal velmi slušný postoj, ale také nezkušenost na zemi, kterou potrestal Nikolaos Serbezis. Byť jde McHugh do svého prvního profesionálního zápasu, tak v amatérech si zatím počínal velmi zkušeně a ukazoval svoji všestrannost. Je dalším talentem liverpoolského gymu Next Generation MMA, kde se připravují také Paddy Pimblett, Molly McCan, Shem Rock nebo James Williams. Právě zápasnice UFC Molly McCan prý McHughovi pomohla v oblasti strikingu a on jí na oplátku pomáhal s grapplingem, který je jeho předností. To by také měla být největší zbraň proti Klevetsovi. 

Klevets je bývalý mistr Evropy v sambu a věří, že na Angličana má. Ale poté, co McHugh prohrál v prvním kole souboje s Armandem Herczegem v reality show OKTAGON Výzva, je odhodlanější než kdy jindy, aby šel do boje a dokázal světu, jak dobrý skutečně je. O to podobné se bude jistě snažit i Klevets, který má aktuálně dvě porážky, ale vzhledem ke kurzu, je lepší vyzkoušet sázku na anglický talent. 

TIPY:

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *