Odborník na ruskou scénu Wodecki reaguje na Borárose v ACA! Co ho tam prý čeká?

Wodecki Boráros

Všeobecně se čekalo, že v návaznosti na suspendaci, která platí pro všechny organizace, které spolupracují s velkými sázkovými kancelářemi, Gábor Boráros zamíří do organizace RFA, kde se už vítěz první řady reality show OKTAGON Výzva objevila jako moderátor. Slovensko-maďarský bojovník však překvapivě oznámil, že míří do ruské ACA, kde ho čeká extrémně velká konkurence. Co na tento přestup říká Martin Wodecki, který v minulosti působil na vysoké pozici v organizaci RCC a v podstatě byl takovou spojkou mezi českou a ruskou scénou?


Tohle mu asi nepřeje nikdo! Clash 7 kvůli vážným zdravotním problémům přichází o zápas

„Organizace ACA byla naše konkurence, dělal jsem pro RCC. Ale upřímně řečeno, ACA má hodně kvalitní bojovníky, Rusáci jsou hodně silní a navíc se budují. Zahraniční bojovníky vozí spíše na porážku. Ne vždy, ale většinou. Upřímně si ale nedokážu představit, co tam Gábor bude dělat. Není to nijak super bojovník, spíše showman. Hlava mi ten jeho krok nebere, ale přeji mu, aby se mu dařilo. Třeba překvapí,“ rozpovídal se Wodecki pro Sport.cz.

„Myslím si, že v prvním zápase dostane nějakého Brazilce nebo někoho mimo tu enklávu, aby ho trochu namlsali, protože má sledovanost. Potom, až přijde čas, tak ho vypinknou. V ACA z Čechů nikdo extra neuspěl. Ať si to Gábor jde vyzkoušet, ale velké šance mu tam nedávám,“ nevidí Wodecki na straně Gábora moc velké šance.

Boráros už údajně zná termín zápasu i jméno soupeře, tak uvidíme, kdy se dozvíme víc a jak se bude Borárosovi případně dařit.
  

Boráros reaguje na kritiku

„Nemám žádné sponzory, nikdo mi nepomůže. Jsem úplně sám, nikdo mě momentálně finančně nepodporuje. OKTAGON mi něco posílal, ale nestačilo to na pokrytí mých výdajů. Bude to pro mě těžká příprava, jsem na všechno úplně sám a nebude to jednoduché. Nicméně jako nikdy v životě se nevzdávám a jdu bojovat.

Je mi jedno, co o mně lidé říkají, kdo má o mně špatné a kdo dobré mínění. Naprosto zbytečně píšou zlé věci. Chtějí mi dělat zle. Ale vím, že ne všichni jsou špatní a přesně vím, jak to funguje. Pokud je někdo opravdový fanoušek, bude se mnou, i když se nedaří.
 

Člověk se nikdy nesmí vzdát, musí vytrvat a i když půjde do tuhého a bude to těžké, tak budu bojovat. Své problémy si musím vyřešit sám, stejně jako jsem to dělal předtím,“ cituje Borárose MMA Fanatik.

Gábor tedy prozradil hned celou řadu zajímavých informací. Evidentně jej v poslední době opustila celá řada sponzorů, na které si dříve nemohl stěžovat. Navíc evidentně dostával od OKTAGONu nějaký příspěvek, i když nezápasil, což jen dokazuje, že Gábor byl a stále je pro organizaci hodně speciální. Cesty se však nakonec přeci jen rozchází a Borárose čeká těžká cestou ruskou ACA, kde už narazili i kvalitnější borci, kteří navíc nebyli v takové krizi, jako je nyní Gábor.


2 komentáře na “Odborník na ruskou scénu Wodecki reaguje na Borárose v ACA! Co ho tam prý čeká?”

  1. Pingback: OKTAGON 52 - Vážení: Jak dopadly druhé pokusy? | MMA Shorties

  2. Pingback: Roman Paulus přibližuje nepříjemné okolnosti dnešního nesplnění váhy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *