O jaký balík prý Íránský Hulk obral RedFace? Věc bude dokonce řešit policie

RedFace

Organizace RedFace musela nedávno oznámit další velkou ztrátu. Ani na druhý pokus se totiž Íránského Hulka nepodaří dostat do České republiky a už vůbec ne do zápasu. Hulk tak znovu dělá problémy, čímž je proslulý, ale zálohy si vyplatit nechal a nebyly rozhodně malé.


Vašek Sivák nabízí svou verzi potyčky na turnaji RFA 14 v Košicích

„Je to obyčejný zmetek. Už jsme se kvůli němu obrátili na íránskou policii. Od začátku nás podváděl. Byli jsme za ním v Teheránu, zařídili jsme mu úplně všechno. Konzulát mu řekl, že tam svůj pas má nějaký čas nechat, oni si ho však hned po našem odletu vyžádali zas zpátky. Jak říkám, je to prostě zmetek. Hlavně že zálohy si bral pořád dál. Stál nás 17 tisíc dolarů, a přitom nás jen tahal za nos. Každopádně se teď obracíme na íránskou policii. Normálně nás okradl,“ nechal se slyšet promotér Petr Diviš pro Kaocko.cz.

A kolik, že je 17 000 dolarů v přepočtu na koruny? Téměř 400 000 korun, což už je pořádný balík za to, že Hulk v podstatě jen natočil několik stories a poslal velkohubé vzkazy, které však evidentně neměl v plánu splnit.
  

Hulk v tom má jasno

„Původně jsem si myslel, že je chyba jen u RedFace, ale následně mi začalo chodit moc zpráv od lidí, které jsem v životě neviděl. Psali mi, jak si mě po příletu do Prahy najdou a že jsem čuně a donutí mě chrochtat. Nevypadalo to vůbec dobře, neznají mě, jeden na jednoho by si na mě netroufli, chodí jen v houfu,“ postěžoval si Hulk pro topfight.

„…Já neoznámil, že odstupuji. Byl jsem varován lidmi kolem mě, že jsou Češi zlí. Máma v tomhle měla pravdu, hodně lidí od vás mi psalo a nikdo nechtěl Hulka. Já žádné hry nehraju, nenechám se provokovat.“
   

Do zápasu sice nenastoupí, ale zálohy si Hulk vzal, „Nějaké zálohy jsem přijal, ale šlo o povinné náklady, jako jsou suplementy a nějaké medikamenty, abych urychlil léčbu z covidu. Nejsem si vědom, že by smlouva říkala něco o vrácení zálohy. Já svou část dohody splnil, ty peníze šly jen do pochopitelných a logických výdajů, abych mohl být fit.“


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *