Nový král divize Ilia Topuria upřímně reaguje na Volkanovskiho žádosti o odvetu

Topuria Volkanovski

Je vlastně zvykem, že když prohraje dlouho vládnoucí šampion, tak přijde odveta, ve které má šanci svou chybu napravit. To samé nyní tvrdí i Alexander Volkanovski, který se nechal ve druhém kole tvrdě ukončit, což přijal jako šampion, ale i přesto touží po odvetě. Co na to nový král divize Ilia Topuria, který zatím nepoznal přemožitele?


 

Je to tady! Dana White konečně oznámil hlavní zápas turnaje UFC 300 a budete koukat

„Hezky mě trefil. Zrovna jsem se chystal, že to trochu rozbalím a najednou byl konec. Tak to v naší hře chodí. Nic mě vlastně nepřekvapilo. Věděli jsme totiž, že bude rychlý a silný. Soustředili jsme se na to, abych se nedostal na klec, ale nakonec to stejně nevyšlo. Gratuluji mu, ale jako dlouholetý šampion chci okamžitou odvetu. Musí se to stát. Vládl jsem divizi hodně dlouho a navíc jsem UFC prokázal několik laskavostí. Nebál jsem se vzít zápas na poslední chvíli a třeba s Maxem jsem bojoval hned třikrát. Udělal jsem toho hodně, takže by se mi to teď mělo trochu vrátit. Myslím si, že si odvetu zasloužím. Je jasné, že náš další souboj bude jiný,“ věří Volkanovski, že si zaslouží okamžitou odvetu.
 

Co na to šampion Topuria?

„No, Alex je opravdu skvělý člověk. Pokud mám být upřímný, tak mu na jednu stranu chci tu odvetu dát, protože si myslím, že je to v reálu opravdu hodný a dobrý člověk. Na druhou stranu mám však za to, že je čas jít dál a vyčistit tuhle divizi. Je na čase, aby se moci chopila nová generace. Měli by se prosadit noví vyzyvatelé a nové tváře. Koneckonců je však mým úkolem jen to, abych bojoval. Je vlastně jedno, koho přede mě postaví. Ať vyberou soupeře a já se s ním utkám,“ reagoval Topuria upřímně na možnou odvetu.

Ilia se dalšímu střetu případně nebrání, ale stejně tak by se klidně rád utkal s nějakou novou tváří, tak uvidíme, jak se situace v divizi vyvine a jak se k věci postaví vedení UFC. Volk totiž nejspíš bude naléhat, čemuž bude těžké odolávat.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *