Nové posily? Osloví organizace UFC hvězdy loučícího se Bellatoru?

UFC Bellator

Generální ředitel UFC Dana White byl po turnaji UFC 294 dotázán na dvě hvězdy organizace Bellator. Jeden z bojovníků nemá v současné době platnou smlouvu, zatímco druhý je současným šampionem Bellatoru. Uzavře Dana White smlouvu se dvěma velkými jmény, aby posílil organizaci UFC?


Alex Pereira se před bitvou s BJP chlubí životní formou a odhaluje, kolik aktuálně váží

Na pozápasové tiskové konferenci UFC 294 byl Dana White dotázán na současnou situaci organizace Bellator. S touto otázkou byla spojena i dvě jména. Řeč je o velkých hvězdách organizace Bellator Michaelu Pageovi a Vadimu Nemkovovi. 

Michael Page přináší fanouškům už řadu let velké technické dovednosti a je určitě atraktivním „zbožím“ na trhu volných zápasníků. Page vstoupil do profesionálního MMA v roce 2012 a od té doby zaznamenal 21 vítězství a pouhé 2 porážky. Minulý rok se pokusil získat prozatímní titul welterové váhy Bellatoru, ale nestačil na Logana Storleyho, kterému podlehl těsně na body (Split decision).
Druhým jménem, které novináři zmiňují, je Vadim Nemkov, šampion organizace Bellator v polotěžké váze. Mohutný Rus z týmu legendárního Fedora Emelianenka porazil v polotěžké váze všechny soupeře a oznámil, že přechází do těžké divize. Nemkov měl takový plán pravděpodobně s vědomím, že je s Bellatorem vázán dlouhodobým smluvním kontraktem, nicméně je třeba připomenout, že osud této organizace je v současné době nejistý a je možné, že bude prodána některému z majitelů klubu NFL, sloučí se s PFL nebo dokonce zanikne.

Generální ředitel UFC Dana White odpověděl na dvě otázky týkající se Michaela Page a Vadima Nemkova. White se zdá být ohledně angažmá obou bojovníků optimistický. „Michael Page? Ano, máme o něj zájem a on má také zájem. Co se týče Vadima Nemkova, už Bellator skončil? Udělají příští měsíc poslední galavečer? Zní to dobře, uvidíme, co se s Bellatorem stane a kdo kde skončí.“

Jak je vidět, Dana White situaci konkurenční organizace zřejmě nijak pečlivě nesleduje, nicméně si je nepochybně vědom sportovního a marketingového potenciálu obou bojovníků. Je tedy možné, že o tomto spojení brzy uslyšíme více, zejména pokud bude známa přesná budoucnost Bellatoru.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *