No, má se na co těšit! Jiří Procházka prozrazuje, co si připravuje na Rakiće

Procházka Rakić

MMA svět nedočkavě vyhlíží dubnový jubilejní turnaj UFC 300, který by měl nabídnout jeden lepší zápas než druhý. Ředitel White s předstihem potvrdil, že na akci uvidíme Jima Millera, který už startoval na UFC 100 a UFC 200. Málokdo však čekal, že se na stejné akci objeví i Jiří Procházka. Toho čeká souboj s rakouským rivalem Rakićem, který představuje hodně zajímavou výzvu.


„Po dlouhé době jsem po zápase někomu řekl, že to pos*al,“ přiznal promotér Novotný

„Jsem rád, že zápas je oznámen v tak brzkém termínu, což mi dává jistou volnost a i náboj do přípravy. Těším se na celý proces k tomu jít tam ukázat mistrovství. Teď mám dostatek času vypilovat věci, které jsem započal už v přípravě na Pereiru. Teď je to potřeba jen prohloubit a pár věcí trochu pozměnit, protože soupeř je silovější a houževnatý. Za takového soupeře jsem ale rád. Jdeme pro to! Vítězství,“ prozradil BJP pro Sport.cz, že si na Rakiće chystá mistrovský výkon, což je přesně to, co od něj chceme vidět.

„Chtěli jsme do dalšího zápasu někoho z první pětky žebříčku. Původně jsme čekali na to, jak dopadnou lednové zápasy v polotěžké divizi a podle toho bychom volili soupeře. Janek se ale zranil a vyvstala hned možnost zápasu s Rakičem,“ dal trenér Martin Karaivanov nahlédnout do zákulisí.

Souboj Procházka vs Rakić bude jistě ozdobou celé akce, která má potenciál nabídnout nezapomenutelnou podívanou.

  

UFC 300: T-Mobile Arena – Las Vegas, 13. dubna

Jiří Procházka vs. Aleksandar Rakić

Aljamain Sterling vs. Calvin Kattar

Bo Nickal vs Cody Brundage


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *