Neuvěřitelné! Turnaj Clash of the Stars trhal rekordy a Le Sy si mne ruce

Clash Le Sy

Organizace Clash of the Stars se po kratší odmlce vrací, aby nabídla svou šestou akci a navázala tak na pátý turnaj, kterému vévodily souboje Růžička vs Veselý a nebo Benda vs Kotlár. Turnaj, který má podtitul „Noc v Bangkoku“, se uskuteční 28.10. znovu v krásném prostoru O2 Universum a pokud jste si nekoupili lístek, tak už máte smůlu, protože během chvilky bylo vyprodáno.


  

Hora svalů je pryč! Podvodník Liver King vysadil steroidy a výrazně splasknul

„Přátelé, máme zhruba nějakou hodinu a půl po konci tiskové konference a máme v podstatě vyprodáno. Všem vám moc děkuju za podporu. Zbývá tam nějakých pár desítek, možná už ani ne, míst. Koukněte a zkuste ulovit poslední lístky. Vidíme se na One night in Bangkok Clash of the Stars 6 28.10. v O2 Universum. Díky, ahoj,“ pochlubil se Tomáš Le Sy, že bylo krátce po tiskové konferenci vyprodáno.

Clash tak navázal na svůj předchozí úspěch, kdy vstupenky mizely rychlostí blesku, ale nyní vše ještě pozvedl na novou úroveň. Logicky se tak mluví o tom, že už by si organizace mohla pomalu troufnout na O2 Arénu, která by byla dalším velkým krokem.

     

Někteří fanoušci samozřejmě prodej lístků organizace Clash of the Stars srovnávají s prodeji OKTAGONu, což jsou dva rozdílné světy. Už jen cena lístků se výrazně liší, kdy vyprodat halu plnou relativně levných lístků, je snazší, než vyprodat halu, kde se některé lístky pohubují ve vyšších tisících. Nemusíme se pak ani bavit o tom, že bizarní a sportovní scéna se výrazně liší a má svá specifika.

Tak či tak se však samozřejmě pro Clash jedná o obrovský úspěch, na kterém může dále stavět, protože pokud bude haly vyprodávat v řádu hodin, tak by klidně mohlo přemýšlet o nějaké dvoj akci, jako jsme letos viděli na Štvanici. O2 Aréně je totiž přeci jen hodně velký skok, kde by bylo třeba doručit nějaký mega zápas, který by oslovil širokou cílovou skupinu. 

    

Clash of the Stars 6: Startovka

Luktuma vs Grznár

Dostálová vs Gelnarová

Kotlár vs Datel

Icko vs Lboy

Rendys vs Žralok

Benda vs Tišer / Maďar / Plzňako

Zmijozel vs MaxGren

Snejks vs Sajmonos

Huhu vs Kobra

Satnady vs Playstation Princess

Bergino vs Riad

Král Pablo vs Patrik Corleone

Volák vs Podhorný


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *