Neúcta? Podívejte se, jak Ailin Perez oslavila výhru nad Lucií Pudilovou

Perez

Lucie Pudilová má za sebou třetí zápas své druhé UFC štace, ze kterého si bohužel odnáší prohru na body. Alin Perez si totiž v prvních dvou kolech dokázala prosadit zem, kde sice nijak výrazněji nehrozila, ale rozhodně bodovala, díky čemuž nakonec získala cenné vítězství, které oslavila originálním, ale pro Pudilovou možná dost neuctivým způsobem.

OKTAGON vedení reaguje na prohru Kalašnika, který vlastně neprohrál

Lucie nastoupila do zápas odhodlaná, ale byla to spíše Perez, která začala otevírat kombinace tvrdými kopy. Po minutě se souboj přenesl na pletivo, odkud vzala Perez Lucii na zem, kde jí kontrolovala, ale žádnou vážnější šanci na ukončení si nevypracovala. Pudilová dobře bránila a i když se soupeřka snažila o lokty, tak šly většinou do krytu.

Bohužel hned na začátku druhého kola dostala Perez Lucii opět na zem, kde zápas opět kontrolovala. Ailin byla celé druhé kolo v dominantní pozici, ale výrazně aktivní byla až ke konci kola, kdy Lucii zasypala tvrdými údery, které ale nakonec česká bojovnice ubránila.

Ve třetím kole provedla Perez neúspěšný kop na hlavu a spadla k zemi, Lucie toho využila a snažila se svoji soupeřku kontrolovat. Pudilová se poté několikrát pokoušela ukončit zápas, ale Perez úspěšně vzdorovala. Půl minuty před koncem Lucie nasadila škrcení, ale bohužel se jí ho nepodařilo dotáhnout a tak se rozhodovalo na body. Všichni tři rozhodčí viděli jako vítězku Perez, která přitom málem do zápasu vůbec nenastoupila.
Perez si udělala reklamu na OnlyFans

Ailin Perez je hrdou majitelkou OnlyFans účtu, který plní hodně pikantním obsahem. Z materiálů, které unikly na sociální sítě a internet, je očividně, že nemá zábrany a že za správné množství peněz ukáže v podstatě vše.

Po souboji s Pudilovou se tedy rozhodla, že fanoušky trochu naláká na svůj profil, takže doslova zakroutila zadkem přímo před místem, kde sedí komentátoři. Nebylo to však poprvé, co Perez zapojila své zadní partie. Podobně reagovala i na předchozí výhru.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by ESPN MMA (@espnmma)

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *