Není co závidět! Pirát líčí, jaká byla první noc na ostrově v rámci reality show Survivor

Pirát

Už po souboji Vémola vs Pirát jsme avizovali, že Samuela asi delší dobu v boji neuvidíme. Sám vítěz druhé řady reality show OKTAGON Výzva totiž na tiskové konferenci po turnaji naznačil, že ho čeká další show, což následně nemohl nijak komentovat, ale nakonec se ukázalo, že opravdu míří do Survivora, kde s ostatními přeživšími aktuálně bojuje o titul a zajímavou finanční odměnu. Jaká byla první noc na ostrově?


 

Gábor Boráros bohužel před životním zápasem řeší hodně nepříjemné problémy

„První noc byla těžká. Měli jsme málo času na vytvoření přístřešku. Zbouchali jsme to tedy jen tak improvizovaně a dočasně, abychom se nějak vyspali a nezmokli jsme. Byli jsme tam natlačení jako sardinky v konzervě. Nebylo to příjemné. Já jsem pospal asi tak hodinu dohromady. Ale dobré, no,“ přiznal Pirát, jaká byla první noc na ostrově, kde bude společně s ostatními účastníky show bojovat o titul přeživšího a zajímavou finanční odměnu. Uvidíme tedy, jak se mu bude dařit.

@survivor_cs Kmen Titánů se moc nevyspal. Málo času na přístřešek i málo prostoru. 😐 #voyocz #voyosk #voyo #survivorcs #survivor #survivorczsk #survivor2024 #whattowatch ♬ Epic Emotional – AShamaluevMusic

 
 

V čem by mohl mít Pirát výhodu i nevýhodu?

„Survivor pro mě představuje výzvu a zkoušku, kdy si budu moct sáhnout na dno. Výhodou, oproti mým soupeřům, by mohlo být to, že jsem profesionální zápasník. Hodně tedy pracují s váhou. Umím shodit i nabrat a jsem zvyklý na půsty. To jsou věci, které díky své profesi pravidelně dělám. Může to být i nevýhoda samozřejmě, protože větší tělo potřebuje více energie, ale nebudu se tím rozptylovat. Jdu bojovat,“ rozpovídal se Pirát o své možné výhodě, ale i nevýhodě.

„Nejvíce mi bude chybět dcera, žena a psi. Strategie? Ta je zatím jen v zárodku. Musím nejprve poznat lidi, se kterými budu v kmeni. Musím zjistit, jaké jsou mezi nimi vztahy. Myslím si, že s každým budu schopen rozvinout nějaký racionální rozhovor. Nikomu se však nebudu doprošovat.“

Uvidíme tedy, jak se Pirátovi bude na ostrově dařit. Rozhodně by však mohl patřit k favoritům, protože má skvělé fyzické schopnosti a k tomu umí dobře mluvit a nejspíš i taktizovat, což je výborný recept na výhru.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *