Nemusím se nikomu omlouvat! Edwards reaguje na vítězství nad Pudilovou

Edwards Pudilová

Česká zápasnice UFC Lucie Pudilová (14-8) předvedla v zápase s Joselyn Edwards (13-4) velmi kvalitní výkon, ale u rozhodčích to z nějakého nepochopitelného důvodu nestačilo. Rozhodčí totiž naprosto nesmyslně nabodovali i první kolo pro soupeřku Edwards, takže Pudilová nakonec nepochopitelně prohrála via Split Decision. K výsledku se nyní vyjádřila i soupeřka Lucie – Joselyne Edwards.

UFC prezident Dana White reaguje na šokující prohru Lucie Pudilové

S diskutabilními výsledky se v MMA setkáváme poměrně často, ale pak jsou zde výsledky, které se ani pochopit nedají. Přesně tento případ nastal ve včerejším souboji Lucie Pudilové a Joselyn Edwards, po kterém nevěřícně na výsledek „zírali“ nejen fanoušci, zástupci médií, ale také komentáři přenosu Brandon Fitzgerald a Daniel Cormier. Edwards se nyní ke kontroverznímu výsledku sama vyjádřila a popsala zápas ve čtyřech bodech. 

„1-Děkuji všem, kteří mě podporují a byli se mnou během tohoto zápasu a na této cestě. Velmi si toho vážím. 

2- Ohledně včerejšího turnaje. Přestaňte s urážkami, nenávistí a veškerou tou zlou energií vůči mně. Já jsem to rozhodnutí neudělala, nakonec mám výhru, nemohu proti tomu nic dělat. ŘEKNU JEN NĚCO FANOUŠKŮM, POKUD CHTĚJÍ BÝT RESPEKTOVÁNI, RESPEKTUJTE NÁS TAKÉ!“
3. Lucie, kdykoliv budeš chtít, pojďme si to zopakovat, řekla jsem to i tvému týmu, když jsme šli pryč z oktagonu (věř mi, že bych to taky nechtěla takhle nechat). 

Nemám už co říct ani se nemusím nikomu omlouvat, protože jsem neudělala nic špatného,“ napsala Edwards na svém účtu na Instagramu. 

Zdali uvidíme odvetu tohoto zápasu v tuto chvíli není jisté, ale Lucie se svou buldočí povahou, to jistě bude chtít brzo odčinit. Pro Pudilovou to nebyl první sporný výsledek v UFC. Při jejím debutu s Linou Lansberg si také mnoho fanoušků i odborníků myslelo, že zápas vyhrála, ale rozhodčí nakonec rozhodli ve prospěch Švédky.

Jak zápas viděli fanoušci na serverech MMA Decision a MMA Shorties Fantasy League?

 
 


1 komentář na “Nemusím se nikomu omlouvat! Edwards reaguje na vítězství nad Pudilovou”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *