Nejdříve naštvaný Cverna a teď se svalovci Enžlovi rýsuje další zajímavá výzva

Enžl

Nedávno jsme vás informovali o tom, jak dopadl trénink mezi UFC bojovníkem Lajošem Kleinem a známým svalovcem Jakubem Enžlem, který měl sice navrch v síle, ale ta mu byla vlastně bez větší fyzičky k ničemu. Právě Enžl se přitom nedávno dostal do menšího sporu s Alexem Cvernou, který se dožadoval zápasu. Nyní se navíc rýsuje další výzva, která  by byla přeci jen reálnější.


 

Podvodná Kudlanka? Překladatelka z čínštiny odhalila romského kung-fu mistra

„Jakého soupeře bychom ti mohli dát?“ ptal se Vláďa v krátkém klipu, který koloval po sociálních sítích. „Alexander Cverna?“

„To je starý pán, ty vole,“ reagoval Enžl na návrh. „On už je fakt starý. Vezmi si, že já bych potřeboval třeba další 2 roky přípravy.“

Alex však zmínku a narážku a věk nenechal jen tak a na svalovce si došlápl, „Hned jsem mu napsal. Hned jsem mu psal, že ho rozbiju a že ho hrozně zmlátím, když jsem dědek. Pak jsem ho potkal na Clash, tak jsem mu říkal, aby šel do klece a vyzval mě. Já tam přijdu a hned ho chytnu za držku. On hned, že to tak nemyslel, že kdyby měl být zápas, že potřebuje tak dva tři roky. Když by chtěl, tak bych s ním šel a nemusel bych ani trénovat. Ten vidí granát a je posraný.“

@willy.cao Jak by to dopadlo?🤔 #alex #cverna #willycao #dont #mess #with #fighters ♬ původní zvuk – Willy Cao

 

   

Na Enžla si brousí zuby další borec

„Chtěl bych zápasit hned na dalším galavečeru. Chtěl bych přímo v hale vyzvat Karlose Bendu, jestli na to přistoupí. Buď si na zápas podáme ruku, aby to všichni viděli, ale když nebude chtít, tak to bude poslední výzva a končíme spolu. 

Pokud by do toho nešel, tak mám v hlavě další plány. Je tady kluk, co mlátí kulturisty. Zbil Karlose Bendu i Filipa Grznára. Myslím si, že by to byl zajímavý zápas s Filipem Roubíčkem. To by pro mě byla velká motivace makat na 100 %. 

    

Pak mám velký plán do O2 Arény vyzvat Jakuba Enžla. Tam bych ho chtěl zbít. Myslím si, že by to byl velký zápas a také hodně sledovaný. Profi kulturista vs jeden z nejsledovanějších kulturistů/powerlifterů. Myslím si, že by to bylo super. Takové jsou moje plány,“ prozradil Rendys, kterého čeká Žralok, že by chtěl změřit síly s Bendou, Roubíčkem a nakonec i Enžlem.

Uvidíme tedy, jak se mu bude v sobotu dařit, protože pokud se má plán naplnit, tak bude jistě potřebovat výhru. K té by mu měl dopomoct i trénink s Karlose Vémolou, který Rendyse vůbec nešetřil a naopak ho skvěle připravil, tak doufejme, že zkušenosti a tvrdou práci v kleci prodá.


3 komentáře na “Nejdříve naštvaný Cverna a teď se svalovci Enžlovi rýsuje další zajímavá výzva”

 1. A co řekl špatného ?
  vždyt je to pravda nehledě že by fakt musel projít připravu min dva roky…
  a s tím jak Cverna nastupuje do zapasu,tak by byla otázka zda by se to 20x neodložilo..

  evidentně o něj nikde není zájem,tak si chce udělat fans přes Enžla který s bojovejma sportama nemá téměř žádnou zkušenost….

  Je to stejný jak kdyby si dali trojboj,tak jak by to asi dopadlo.

  1. Ten Cverna je opravdu vymaštěnej cigoš. Mám pocit že nemůže mít IQ větší než 60. Prosím vás, sežeňte mu nějakou asistentku co mu bude vysvětlovat souvislosti pomocí obrázků, protože on opravdu není sto pochopit co lidi říkají. Divím se že se dokáže sám najíst.

 2. drž hubu .. takové košťata co tady vyzývají Real fightery …běž si na clash ty špíno ubohá a drž piču nebo ti přiletí žes to neviděl…kriple ..vsadím se že jsi bílý ubohý debílek někde z Mcdonalds v Chebu pičo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *