Nečekané laso! Nenáviděný gangster Tadeáš Veselý míří na zápas do zahraničí

Veselý

Organizace Clash of the Stars nám během své relativně krátké existence nabídla hned celou řadu různých tváří a osobností, mezi kterými hodně vystupuje například Tadeáš Veselý, kterého fanoušci za jeho chování svorně nenávidí, což si samozvaný gangster evidentně užívá. Naposledy jsme ho měli vidět v boji s Faynem, ale při nástupu byl napaden a nakonec skončil v péči odborníků. Dokonce se tradovalo, že se mu zastavilo srdce, ale to bylo následně vyvráceno. Nyní to však vypadá tak, že Veselý míří na zápas do zahraničí.


Ajaj, tady bude horko! Jiří Procházka reaguje na výzvu od tvrdě ukončeného Hilla

„Reprezentuje Česko svými ocelovými pěstmi. Tadeáš Veselý, aka Gangsta Boy, je připraven to pořádně rozparádit ve World Freak Fight League ringu. Sledujte, jak svým soupeřům dominuje,“ informovala organizace WFFL společným IG příspěvkem s Veselým, že Tadeáše uvidíme na turnaji, který by se měl konat 7.6. v Blackburnu.

„Bacha, aby si nedostal zase zástavu, když jsi tak drsný. Siri, call 158,“ rýpl si hned jeden z fanoušků pod příspěvkem. „Reprezentant? Teď nás budou mít všichni za kokoty,“ bojí se další komentující, že nám Veselý v zahraničí udělá ostudu.

Soupeř zatím není znám, tak uvidíme, zda se jej v blízké době dozvíme a zda na souboj opravdu doje. S Veselým se totiž počítá i na turnaj Clash of the Stars 8 v Ostravě, kde by mělo dojít na odloženou odvetu s Faynem.
Do té však bude muset Veselý případně nastoupit v dlouhém tričku, protože si nedávno udělal tetování, které vedení organizace nechce dávat úplně na odiv. „Mám tady české vrahy. Tady mám manželé Stodolovi, Roubala, Ludvíka Černého, Escobara, El Chapa. České vrahy v České republice nikdo nemá. Každý si dává Pabla Escobara, který zabil tisíce lidí, ale na ty české se pořád zapomíná. Celý rukáv bude z českých vrahů,“ pochlubil se Veselý pro eXtra, čímž jen potvrdil, že pro pozornost udělá téměř všechno.

Promotér Le Sy tedy potvrdil, že pokud bude chtít Veselý jít do dalšího zápasu, což asi bude, tak musí být tetování zakryté, aby nebylo vidět. O přetetování se však prý vedení se samozvaným gangsterem nebavilo.
1 komentář na “Nečekané laso! Nenáviděný gangster Tadeáš Veselý míří na zápas do zahraničí”

  1. Pingback: VIDEO: Deprese a slzy? Ale kdeže! Jamahal Hill tvrdé KO od Pereiry bujaře slavil

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *