Návrat? Legendární Khabib Nurmagomedov obdržel od UFC šílenou nabídku

V MMA komunitě se začínají šířit zvěsti o tom, že by se bývalý šampion lehké váhy Khabib Nurmagomedov mohl vrátit do akce na jubilejním galavečeru UFC 300, který se uskuteční 13. dubna 2024 v Las Vegas v Nevadě. Ovšem podle Khabibova trenéra Javiera Mendeze se bývalý šampion lehké váhy na tomto turnaji nepředstaví. Nicméně Khabib prý skutečně obdržel velmi štědrou nabídku na další zápas…


Organizace OKTAGON MMA vytřela zrak UFC, PFL i ONE a hlásí skvělou zprávu

Mendez dal minulý týden jasně najevo, že Nurmagomedov od svého odchodu do sportovního důchodu trénuje dál, ale že s Mendezem trénuje jen tehdy, když se má připravovat na zápas, což hned vyvolalo vlnu spekulací ohledně možného návratu na jubilejním galavečeru UFC 300. Legendární Khabib Nurmagomedov i čtyři roky po svém odchodu do důchodu s bilancí 29-0 stále rezonuje ve světě MMA. Bývalý šampion UFC v lehké váze opustil svět MMA kvůli slibu matce po smrti otce.

Navzdory četným pokusům generálního ředitele UFC Dany Whitea a dalších organizací nalákat ho zpět, zůstal Khabib ve svém rozhodnutí neoblomný. V nedávném rozhovoru Daniel Cormier, blízký přítel ruského bojovníka, prozradil, že Khabibovi byla předložena ohromující nabídka, aby se vrátil ze sportovního důchodu. Částka může vyvolat otázku, zda si Khabib kvůli tak lukrativní nabídce nerozmyslí svůj odchod.
Khabibovi prý byla předložena ohromující nabídka ve výši 40 milionů dolarů! Ačkoli je to astronomická částka, i pro někoho, kdo je již považován za jednoho z nejbohatších bojovníků, Khabib zůstává neochvějný. Cormier upřesnil, že Khabib nabídku odmítl.

„Khabib Nurmagomedov odmítl 40 milionů dolarů,“ řekl Cormier. Podrobnosti nabídky zůstávají nejasné a jsou zde otázky, zda se jednalo o jeden zápas, více zápasů nebo proti konkrétnímu soupeři. Cormier poté dodal: „Jednalo se o UFC, ale nevím, kolik zápasů měl na mysli. Nevím, co tím myslel. Ale prostě řekl: ‚Odmítl jsem 40 milionů dolarů, brácho. Skončil jsem.´

Khabibovo rozhodnutí ukazuje, že jeho motivací nejsou peníze. Cormier se nad tím zamyslel a řekl: „Nevím, co by ho vedlo k tomu, aby se vrátil, když se vzdal tolika peněz.“ Přestože se Khabibovi občas honí hlavou myšlenky na návrat, převažuje jeho neochvějné odhodlání dodržet slib daný matce.


2 komentáře na “Návrat? Legendární Khabib Nurmagomedov obdržel od UFC šílenou nabídku”

  1. Pingback: Překvapení? KSW představilo nečekanou posilu z Česka! | MMA Shorties

  2. Pingback: Fayne reaguje na Veselého zákeřný útok, který skončí tučnou pokutou | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *