Naštvaný Snejks má vzkaz pro mistra Kudlanku, který ho vyzýval

Snejks

Zdá se, že se nám na další Clash of the Stars akci rýsuje hodně zajímavý zápas. Romský kung-fu mistr Kudlanka sice v souboji s Bendou předvedl žalostný výkon, ale i přesto prý neřekl poslední slovo. Chystá se totiž do dalšího boje a jako soupeře si nevybral nikoho menšího, než Snejkse, který má aktuálně na kontě dvě drtivé výhry v řadě a nyní je připraven přidat další.


 

Odhodlaný Jiří Procházka posílá do světa klíčovou otázku! Dočká se odpovědi?

„Jedna věc! Prý mě tady vyzývá nějaká Kudlanka. Já jsem otevřel tajemnou komnatu. Já jsem Snejks. Třísla mám nesmrtelné. Já jsem tady rozjel draka a udělám vše pro to, aby Kudlanka padl. Já jsem tady kung-fista. Já jsem v Česku rozjel kung-fu. On neumí nic. Přijímám jeho výzvu, hass,“ reagoval Snejks na výzvu od Kudlanky, který původně plánoval, že by se mohl po souboji s Bendou utkat s legendárním Badrem Harim, ale na to asi nakonec nedojde.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by SNEJKS (@pomalu_snejksi_official)

 

Místo Hariho by chtěl změřit síly se Snejksem, což by mohl být hodně zajímavý zápas. Kudlanka by se však musel hodně soustředit na to, aby v hale nekoukal po děvčatech, protože to ho prý minule stálo zápas. Energii totiž nechal mimo klec a bylo zle.

      

Jen doufejme, že poblíž nebudou žádné ženy a už vůbec ne odhalené

„Stalo se to, že jsem nebyl připravený. Možná tam se stala chyba. Hodně lidí, poprvé v kleci a celá ta atmosféra. Já jsem zvyklý být v lese o samotě. Jsem tam sám a čerpám energii. Jím bylinky, jím kobylky a živím se v lese. Chodím na soustředění do lesa a nevím, viděl jsem asi nahé prdele a energie šla ze mě. Měl jsem málo síly. Musím Karla pochválit, byl dobrý a zaslouženě vyhrál,“ vysvětloval Kudlanka aka Dolari Plzňako pro kanál Willy Cao, proč to s Bendou nevyšlo.

„Neměl jsem v sobě žádnou energii. Měl jsem energii jednoletého dítěte,“ přiznal Kudlanka.

„Viděl jsem hodně zadků,“ vysvětloval také Plzňako, že v Šaolinu, kde trénoval, nebyly ženy, které však na turnaj Clash of the Stars 6 dorazily, což Kudlanku stálo veškerou sílu. Nebyl prý totiž schopen v sobě udržet potřebnou energii, čehož Benda využil k tomu, aby nasadil škrcení a během pár minut si připsal hned 3 výhry v řadě. „Proč to udělal? Proč sem poslal ty nahé ženské, díky čemuž Benda vyhrál? Proč tady byly ženy, mistře?“ vzkázal pak ještě Dolari svému mistru Chanovi, který se bohužel svých 131. narozenin nedožil.

       

Manažer Jiřího Procházky o Clash efektu na domácí scénu

„Partneři dostali jistotu, hlavně třeba Fortuna, když ji zmíním. Po titulu člověk dostává kredibilitu a u partnerů to je jednodušší. Ten pás je něco. Ten má dopad. Lokání povědomí měl Karlos Vémola a nám se prací podařilo, že i běžný člověk si uvědomil, že to asi něco znamená, když ten pán vyhrál nejlepší cenu v tom neolympijském sportu, kde není ani mistrovství světa,“ vysvětlil Matěj Kretík pro Kaocko.cz, jak se zisk titulu UFC šampiona odrazil na marketingu a sponzorech kolem Jiřího Procházky.

„Trochu se mi začíná vracet jako bumerang Clash of the Stars. Lidi, kteří viděli tu cenu, je to vliv na sport. Děti to nosí domů, porovnávají tyhle zápasníky. Oni tomu nerozumí a porovnávají. Už jsem se setkal s tím, že dávají zrcadlo a ptají se – to je jako ono? My nechceme být v tomhle segmentu.

      

Člověk, který nikdy nebyl na tréninku, nebyl v tom sportovním prostředí, tak to nedokáže rozlišovat, to mě mrzí. Tohle se dostává i k lidem, kteří sedí ve firmách na nějakých budgetech a k nim se to také propisuje. Dost lidí říká, že to bojovým sportům pomáhá, že to přivede děti ke sportu, já spíš mám tu negativní zkušenost.

My se to snažíme narovnávat, dávat to do sportu, pokory, ale teď se tu objevil takový nešvar, který nabírá na neuvěřitelných obrátkách. Když se podíváte na internetová čísla, tak OKTAGON a Clash se odskakují. Nechci to házet do negativna, ale nevidím tam pozitivní vliv.“


1 komentář na “Naštvaný Snejks má vzkaz pro mistra Kudlanku, který ho vyzýval”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *