Nádhera! Martin Buday doručil naprostou dominanci a splnil slib

Buday

Martin Buday si zatím v UFC vedl velice dobře. Nasbíral totiž 3 výhry v řadě, ale ukončení se mu zatím doručit nepodařilo. Před posledním zápasem tak měl slovenský obr jasný plán – ukončit souboj před limitem. Jak to dopadlo? Naprosto dokonale. Buday předvedl snad nejlepší výkon dosavadní kariéry, když doručil dominanci, agresivitu a na konci prvního kola i vytoužené ukončení, díky kterému získal čtvrtou UFC výhru v řadě.

Perfektní náhrada za Peňáze! Čepa vyzval soupeř, který je vstupenkou do světové elity

„Myslím si, že som v tom style boja nebezpečný, takže aj tadiaľ môže viesť cesta… Ale pracujem aj s ďalšími alternatívami 🙂 Chcel by som konečne ukázať nejaký finish ako sa mi podarilo v Contender Series,“ nechal se Martin Buday slyšet v našem nedávném rozhovoru. No, plán mu vyšel naprosto dokonale.

Martin doposud v zápasech volil spíše opatrnější přístup, kdy soupeře tlačil na pletivo, kde využíval svá ostrá kolena. Zároveň tak z oponentů ždímal sílu, čehož pak využíval v dalších kolech. Dnes tomu však bylo jinak. Buday se totiž na soupeře hned vrhl, takže od samého začátku viselo ukončení ve vzduchu. Parisian, který inkasoval tvrdé údery i lokty, se však nevzdával. V jeden moment se dokonce pokusil vzít Badyho na zem, což se mu stalo osudným.

Buday totiž pozici díky své obrovské síle snadno přetočil a dostal se do dominantní pozice, kde zamkl kimuru. „Minuta. Minuta do konce,“ křičel Badyho roh, ve kterém byl i Radovan Úškrt, takže slovenský borec dobře věděl, že má čas si páku správně připravit a dotáhnout. O chvíli později už Parisian vzdával, protože kdyby tak neučinil, tak z klece odchází jen s jednou rukou.

Ze strany Badyho skutečně nádherný výkon, který jistě zavře pusu nejednomu kritikovi. Buday byl totiž celou svou kariéru podceňován, ale aktuálně už má na kontě 4 UFC výhry v řadě, takže je hodně blízko TOP 15, kde už se nabízí jen samá zajímavá jména. Gratulace!


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *