Nádhera! Jiří Procházka jednal s vedení UFC a má sakra dobrou zprávu

Procházka White

Jiří Procházka se po prohře s Pereirou, který ho ukončil ve druhém kole via TKO, nechal slyšet, že by se chtěl co nejdříve vrátit zpět do boje, aby měl šanci se probojovat k dalšímu titulovému souboji. UFC sice aktuálně počítá s duelem Pereira vs Hill, ale u Jamahala není jisté, kdy se po zranění vrátí do tempa, takže je všechno hodně otevřené. V souvislosti s nově potvrzeným duelem s Rakićem Jiří jednal s vedením UFC a má díky tomu skvělé zprávy.


„Po dlouhé době jsem po zápase někomu řekl, že to pos*al,“ přiznal promotér Novotný

„S vedením UFC mám dobré vztahy a můj styl je atraktivní pro diváky, ale ať už je to jakýkoliv galavečer, já si jdu pro vítězství,“ řekl Procházka pro TN.cz v souvislosti se soubojem s Rakićem, na který dojde v dubnu na turnaji UFC 300, který bude takovou výkladní skříní ligy mistrů.

BJP se samozřejmě i s ohledem na to, jak byl souboj ukončen, hlásil o odvetu s Pereirou, ale tu šampion zatím zavrhl, „Odveta byla nasnadě. Já jsem o ni stál, ale Pereira ji teď nechtěl. Musím to respektovat, nic jiného mi momentálně nezbývá. Ale určitě bych se s ním rád setkal.“

To však neznamená, že není naděje. Právě naopak. „S vedením UFC jsme se bavili, že pokud zvítězím, tak dostanu titulovou šanci,“ potvrdil Jiří Procházka, že výhra nad Rakićem by mu vysloužila další titulovou šanci, což je skvělá zpráva, které se však nemůžeme divit. BJP je stále dvojka divize, takže když porazí aktuální pětku, tak si rozhodně zaslouží další titulovou bitvu.

Je tedy jasné, že dá BJP tým do přípravy vše, což se pak jistě odrazí na výkonu. Ačkoliv všichni věříme ve výhru, tak je jasné, že Rakić svou kůži nedá zadarmo. Do boje totiž půjde po necelých dvou letech, takže je jasné, že bude sakra hladový. 

UFC 300: T-Mobile Arena – Las Vegas, 13. dubna

Jiří Procházka vs. Aleksandar Rakić

Aljamain Sterling vs. Calvin Kattar

Bo Nickal vs Cody Brundage


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *