Na kolik si přišla Lucie Pudilová svým jubilejním desátým soubojem v UFC?

Pudilová

Lucie Pudilová má za sebou třetí zápas své druhé UFC štace, která začala velice dobře, což se však bohužel změnilo. V prvním duelu se povedlo ukončení, ale následovala krádež a následně prohra na body. Celkem má Lucie za sebou v UFC 10 zápasů s tím, že má aktuálně v rámci druhé štace bilanci 1:2. Kolik si tedy za prohru odnesla?


Patrik Žralok má pro Vaška Mikuláška varování! Ten se mu s chutí vysmál

Podle zahraničních zdrojů Lucie Pudilová za svůj zápas s Ailin Perez získala 29 000 dolarů, což je v přepočtu zhruba 650 000 Kč. To samozřejmě není špatné, ale v případě výhry by to bylo jednou tolik, což by přeci jen byla zajímavější částka. Bohužel se však nepodařilo dotáhnout škrcení, kterým Pudilová na samém konci souboje hrozila a nakonec tak prohrála na body.

Je však důležité upozornit, že tyto UFC výplaty nezveřejňuje přímo sama organizace, ale jedná se o data od jednotlivých komisí nebo odhady na základě informací od bojovníků. Dále je třeba brát v potaz, že se musí odměna zdanit a uhradit se z ní tým, příprava a tak dále. Například David Dvořák prozradil, že mu z výplaty po odečtení všech povinných položek zbude zhruba 40 %.


 

Perez se pochlubila, že je UFC jen přivýdělek

Perez totiž v posledním rozhovoru s Arielem Helwanim přiznala, že si za výhru nad Pudilovou odnesla celkem 24 000 dolarů, což je tradiční začátečnický plat. Perez má aktuálně v UFC na kontě 3 zápasy s tím, že dva vyhrála a jeden prohrála. Výplata se jí tak postupně navyšuje.

Evidentně však nejde o primární příjem. Perez se totiž pochlubila, že jen za poslední týden díky pikantnímu obsahu vydělala 30 000 dolarů, což už je hodně slušná částka, protože se v přepočtu bavíme o téměř 700 000 kč. Není tedy divu, že Perez svůj profil propaguje kde může. Po výhře nad Pudilovou například ještě v kleci natřásala zadkem, což je její poznávací znamení. Podobný kousek totiž předvedla i na začátku rozhovoru s Helwanim. Není se však čemu divit, když si díky tomu přijde na tak zajímavé peníze.

Úvodní foto via Google / Striking Pictures


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *