Na Cverminátora sice nestačil, ale nyní zabojuje o UFC smlouvu

Contender, Cverna

Dnes startuje nová sezóna reality show Dana White´s Contender Series, kde se zápasníci pokouší získat smlouvu s organizací UFC. Klíč je jednoduchý – předvést nejlepší možný výkon a ohromit prezidenta UFC Danu Whitea a jeho matchmakery. V nové sezóně se představí také zápasník, který má na svém kontě jedinou porážku, a to s „bájným Cverminátorem“.

Na jaký krásný balík si Lajoš Klein přišel díky životní UFC výhře?

Těžkotonážník Kevin Szaflarski (11-1) se v roce 2015 utkal s Alexem Cvernou na turnaji East Pro Fight v Košicích (záznam níže). Tehdy jednadvacetiletý Polák se však v průběhu prvního kola zranil a do druhého kola už nenastoupil. Cverminátor tedy zasadil Szaflarskimu první porážku v profesionálním MMA, která pro Szaflarskiho byla také na dlouhou dobu posledním zaváháním. Šampion IMMAF z roku 2015 se dnes objeví v Contender Series v Las Vegas, kde bude bojovat o kontrakt s UFC. Úkol to nebude snadný, protože polský těžkotonážník se střetne s nebezpečným Brazilcem Caiem Machadem (7-1-1). 

Kromě talentovaného Poláka se v prvním vydání letošní Conteder Series představí také Bogdan Grad (11-1) z Rakouska, který se v lehké váze střetne s neporaženým Australanem Tomem Nolanem (5-0). V hlavním zápase dojde k zajímavému střetnutí brazilských zástupců ve střední váze. Cesar Almeida (3-0) se utká s Lucasem Fernandem (9-1). Za zmínku stojí, že Almeida je především zkušený kick-boxer, který bojoval v největší organizaci K-1 – Glory. Almeida má na svém kontě také tři zápasy proti Alexi Pereirovi. Cesar dokázal jednou zvítězit proti „Poatanovi“.
Contender Series 2023 – Fight Card:

César Almeida  vs.  Lucas Fernando 185 lbs

Tom Nolan  vs.  Bogdan Grad 155 lbs

Caio Machado  vs.  Kevin Szaflarski 265 lbs

Payton Talbott  vs.  Reyes Cortez 135 lbs

Kevin Borjas  vs.  Victor Dias 125 lbs


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *