Gábor Boráros už má v rámci budoucího nového domova RFA zajímavého soupeře?

Boráros

TISKOVÁ ZPRÁVA RFA: 21. září se v pražské hale O2 Universum uskuteční druhý večer RFA vs. IAF: Special Title Night 2. Event společně oznámili promotéři obou organizací Boris Marhanský (RFA) a Petr „Píno“ Ondruš (IAF) při třetím díle společného podcastu. Ale ještě před pražským turnajem nás čeká jeden společný galavečer obou organizací.

Mimo mísu? Procházka nabízí upřímný názor na rivala Rakiće, který se má na co těšit

Obě organizace se na hlavní společný event roku připraví už 18. května v Nových Zámcích, kde se představí řada zajímavých bojovníků, kteří by měli oslovit místní publikum. „Myslím, že tohle je naše hlavní strategie. Chceme budovat domácí scénu a v takovém případě musíme stavět na domácích, místních bojovnících,“ poznamenal Boris Marhanský. „Já se těším, že to zažiji jak u nás na IAF 11 na Kladně, tak poté také v Nových Zámcích,“ přidal se Ondruš.

Oba – společně s hostem svého podcastu Vaškem Mikuláškem – toto dokumentovali na blížícím se eventu Oktagon 54, který se uskuteční už 2. března v Ostravě. „Místní fanoušci nechtějí vidět kluky ze zahraničí, chtějí ty své, domácí, případně Poláky, kteří to mají blízko. A takové zápasy jsou tam kolik, tři? Pak se holt nemohou divit, že nemají vyprodáno. Ostraváci prostě chtějí vidět ty své,“ poznamenal bijec přezdívaný „Baba Jaga“, který z tohoto regionu pochází.

Právě proto by měli být hlavními hvězdami eventu v Nových Zámcích Gábor Boráros a Lajos Papp, který se poprvé představí v polotěžké váze. „Místní oba milují,“ řekl k tomu stručně, leč trefně Marhanský. A prvně jmenovaného by pak měl vyzvat zástupce IAF, který v této organizaci ještě neprohrál. „Myslím, že Frederico (Komuenha) si na Gábora už brousí zuby,“ zaznělo od promotéra RFA. „Já mám za to, že je má už dávno nabroušené,“ kontroval s úsměvem Ondruš.

Na oficiální potvrzení duelu si ještě chvíli budeme muset počkat, je třeba vyřídit totiž všechny smluvní náležitosti, lístky na event RFA vs. IAF: Warm Up už ale můžete zakupovat od dnešního dne v síti Ticketportal.sk.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *