Mrzutý Vašek Mikulášek si postěžoval, jací soupeři ho už stihli odmítnout

Mikulášek

Poté, co byl vyloučen z organizace OKTAGON MMA, se Vašek Mikulášek nechal slyšet, že tím jeho kariéra ani zdaleka nekončí. Naopak avizoval, že chce v roce 2023 získat hned 3 tituly. V organizaci Clash of the Stars by to rozhodně bylo možné, ale háček je v tom, že prý Babu Jagu soupeři ve velkém odmítají.


Jiří Procházka prozrazuje, co si po titulové bitvě řekl s rozhodčím Goddardem

„Bohužel je to tak. S Vaškem si zkrátka nechce nikdo hrát. Já to chápu, ale mrzí mě to,“ postěžoval si Mikulášek pro Kaocko.cz.

„Chtěl bych zápasit o titul, říkal jsem to vždycky. Jenže je to těžké. V mé váze do 84 kil je v Clashi šampionem Dynamo, ten mi ale rovnou napsal, ať se nezlobím, že se mnou bojovat nechce. Prý by to nemělo smysl. Odpověděl jsem, že to chápu,“ pokračoval Mikulášek, že slovenský Dynamo nevyšel, čemuž se nikdo nemůže divit. Sice v rámci Clash patří mezi ty sportovně nadané, ale na Mikuláška samozřejmě stále extrémně ztrácí.

         

„Četl jsem teď někde jeho vyjádření, že se drží nohama na zemi a že by se mnou bojovat nechtěl. Hlavně že s Mawarem ano,“ nedopadne zatím asi ani duel s Bendou, který vyhlíží souboj s Růžičkou.

Velkou nadějí je šampion Filip Grznár, kterého už Vašek varoval, že mu sebere titul, „Já si myslím, že je to reálný. Pokud se trochu uskromní a nebude chtít za ten zápas miliony, tak by to snad šlo. Viděl bych to na Ostravu.“

Aktuálně se nejvíce mluví o tom, že by mohl Mikulášek v organizaci Clash of the Stars debutovat duelem se Žralokem, tak uvidíme, zda se to oficiálně potvrdí.

        

Mikulášek se  však rozhodně nenudí, protože o přestřelky je stále postaráno

„Žralok je prostě takový ten klasický motač lidí z 90. let. Podomní prodejce, co nabízí vibrátory a kondomy. Prostě č*rák, který vám nakecá úplně cokoliv,“ rozpovídal se Mikulášek pro Kaocko.cz.

Mikulášek se totiž dostal do výměny nejen se Žralokem, ale také jeho kamarádem Dashnimem, který vlastní bistro, které promuje i skrze různé spolupráce s influencery a známými tvářemi. Žralok však Mikuláška varoval, aby si nezahrával s ohněm.

        

„…do jednoho z nich, ještě k tomu takto váženého a známého nevidím jako úplně nejlepší a nejmoudřejší rozhodnutí. Osobně ti nepřeji nic špatného, ale věř mi, hovořím ze zkušenosti, tímto svým konáním tomu jdeš hodně naproti, je to soudržný a horkokrevný národ a ty bodáš do sršního hnízda. Možná jsi profesionální zápasník, ale stále jen člověk. Nad tím by ses měl zamyslet, když se do toho Dashnima pouštíš.

Vlastně můžeme hovořit o štěstí, že jeho bratr Besim má už 10 let vyhoštění. Ten by nepsal zprávu jako já a v ní tě víceméně zdvořile žádal, ať toho zanecháš… Přeji ti, ať najdeš klid v duši a mír a hlavně vyrovnanost,“ pochlubil se Mikulášek soukromou zprávou, kterou mu Žralok poslal.


 

„Na koho že jsem to měl zaútočit? Na tu holku pizzaře, co má OnlyFans společnost? Vždyť jsem neřekl nic špatného. Navíc když jsem byl někde na tiskovce, on si mě tam chtěl nenápadně fotit. Nevím, jaké úchylné hrátky mají ti dva společné, jestli si takhle vybírají kluka do trojky. Mně se to však nelíbilo, tak jsem šel pryč. Na tohle nejsem vůbec zvědavý. Stejně jako na to, aby mi tu někdo vyhrožoval kosovskými Albánci,“ nedbal Mikulášek na varování.

„Jak říkám, Žralok je klasickej motač z devadesátek. Není to blbej kluk, inteligent ale taky ne. Když mluví, máte pocit, jak je chytrej, ve skutečnosti to ovšem tak není. Že si totiž přečteš různý příručky a zákony, z tebe chytrého člověka ještě neudělá. S tím, co mám v životě za sebou, mi tak zrovna Žralok strach opravdu nenažene. Nějakými Albánci už teprve ne.“


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *