Možný titulový vyzyvatel Ankalaev předpovídá bitvu Procházka vs Pereira

Ankalaev Procházka

Turnaj UFC 294 se nezadržitelně blíží. O hlavní taháky se samozřejmě postarají souboje Makhachev vs Volkanovski 2 a Chimaev vs Usman, ale v návaznosti na našeho Jiřího Procházku bude hodně zajímavý i souboj Ankalaev vs Walker, který by mohl rozhodnout o tom, kdo dostane další titulovou šanci, tedy se utká s vítězem bitvy Procházka vs Pereira, která nás čeká 11.11. v New Yorku.


 

Procházka reaguje na Vlkovo vynášení infa z gymu a má špatnou zprávu pro ostatní bojovníky

Ankalaev naposledy bojoval na konci minulého roku, kdy zaskakoval právě za zraněného Procházku. Původně byl totiž na programu duel Procházka vs Teixeira 2, ale Jiří se zranil, takže se nakonec domluvila náhradní bitva Blachowicz vs Ankalaev. V té měl zpvu navrch Janek, ale poté se iniciativy chopil Magomed. Jak to skončilo? Hodně kontroverzní remízou, po které navíc Ankalaev prohlásil, že už v Las Vegas bojovat nebude, protože nevěří tamním rozhodčím. I proto možná čekal na další zápas tak dlouho. Na turnaji UFC 294 ho čeká divoký Walker. Jak však Ankalaev vidí blížící se titulový duel na vrcholu divize?

„Musím říct, že je to opravdu hodně zajímavý zápas. Jdou proti době totiž borci, kteří mají hodně atraktivní styly. Vidím to asi takhle… Pokud bude souboj trvat pět kol, tak ho vyhraje Procházka. Pokud skončí rychle, tak dopadne dobře pro Pereiru. Rozhodně to však není něco, co teď nosím v hlavě. Mám před sebou zápas, na který se musím plně soustředit a poté se uvidí. Teď je na řadě Walker a poté se uvidí, co bude dál,“ nechal se slyšet Ankalaev.
     

UFC 295: Startovka

Jon Jones vs. Stipe Miocic

Jiří Procházka vs. Alex Pereira

Diego Lopes vs. Pat Sabatini

Mackenzie Dern vs. Jéssica Andrade

Frevola vs. Benoît Saint-Denis

Matt Schnell vs. Steve Erceg

Tabatha Ricci vs. Loopy Godinez

Jared Gordon vs. Mark Madsen

John Castañeda vs. Kang Kyung-ho

Joshua Van vs. Kevin Borjas 

Mateusz Rębecki vs. Nurullo Aliev

Jamall Emmers vs. Dennis Buzukja

Nazim Sadykhov vs. Viacheslav Borshchev 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *