Možná budoucí hvězda Rosas zrušil zápas jen minuty před nástupem! Soupeř zuří

Rosas

Součástí posledního UFC turnaj v Mexiku měl být i souboj Rosas vs Turcios, který sliboval hodně zajímavou podívanou. Bohužel na něj však nedošlo. Okolnosti zrušení zápasu jsou však hodně zvláštní. Oba borci totiž úspěšně navážili a dokonce dorazili na halu, kde už se rozcvičovali a už už se tedy schylovalo k nástupům. Právě v ten moment však Rosas souboj zrušil, což soupeře sakra naštvalo.


 

Dalo se to čekat! Vémola má bohužel pro fanoušky špatnou zprávu

Přesný důvod, proč Rosas nebyl schopen nastoupit, bohužel není znám. Mluví se jen o zdravotních komplikacích, se kterými mladý bojovník zkrátka nemohl nastoupit. Evidentně však nešlo o nic vážného, protože se hned objevily zprávy o tom, že se souboj přesouvá na tento víkend. Turcios s tím však úplně nesouhlasí.

„Falešné zprávy. Zatím nebyla podepsána žádná smlouva na nový termín zápasu. Rosas Jr. řekl, že zápas nebude doslova pět minut před nástupem do oktagonu. Rosas Jr. řekl ne zápasu před svými fanoušky. Čekalo na něj 20 000 fanoušků a on to odmítl. Nerespektoval kodex Bushido a bylo to od něj hrozně neprofesionální,“ zlobil se Turcios.

O tom, že se souboj přesouvá na tento víkend, mluvil i Dana White, tak uvidíme, zda na duel nakonec opravdu dojde. Byla by totiž škoda, kdyby ne.
   

O´Malley dal Rosasovi po nedávné prohře zvláštní radu

„V divizi jsou určitě borci, které může porazit,“ řekl O’Malley o Rosasovi ve svém podcastu TimboSugarShow. „Ani si nemyslím, že potřebuje další zápas a výhru. Potřebuje se prostě zlepšit. Měl by si dát dva roky pauzu. Měl by si prostě dát pauzu od zápasů a jen makat. Ať klidně zůstane v divizi, ale ať zapracuje na své síle a všem, což pár let zabere. Pak se může vrátit.

Avizoval jsem, že Christian Rodriguez pro něj bude moc velké sousto. Trénuje v dobrém gymu. Neznamená to, že Raul Rosas Jr. skončil, ale nabízí se otázka, co teď? Můžete ho nechat vyzápasit, ale to v UFC úplně nejde. Tam nemáte lehké zápasy. Navíc se o něm mluvilo jako o velké hvězdě, takže mu UFC chtělo vystavět cestu.

Předpovídal jsem, že se hned od začátku bude hnát po takedownu a že se pokusí o škrcení. Vlastně se mu to podařilo, ale nedokázal zápas ukončit, což ho stálo hodně sil a pak už neodkázal udržet tempo.“


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *