Monster Kníže se omlouvá a vysvětluje, proč s Krtem překvapivě padl

Monster

V hlavním zápase proběhnuvšího turnaje RFAxIAF se utkali Kníže a Krt s tím, že nestárnoucí český veterán byl obrovským favoritem. Tuto pozici hned v prvním kole potvrdil, kdy nabídl velkou dominanci, ale soupeře ukončit nedokázal. Krt navíc začal postupně obracet a díky přesunům na zem bodoval až si nakonec došel pro překvapivé, ale hodně cenné vítězství.

Dana White reaguje na dotaz od českého novináře, jaké jsou nyní plány s Procházkou?

„Ke svému zápasu jen mohu říct, že se omlouvám všem, kteří věřili v moje vítězství. Příště se připravím lépe,“ reagoval Monster na svém IG profilu.

Kníže a Krt bojovali o speciální opasek, který byl vytvořen právě v souvislosti se společnou akcí dvou domácích organizací. Z toho však nejspíš pramenil i menší komunikační šum, „Děkuji organizátorům za to, že mi oznámili teprve na veřejném vážení, že místo 3 kolového zápasu, budu zápasit na 5 kol. Celou přípravu, ačkoliv byla časově v podstatě poloviční, jsem se připravoval na 3 kola.“

Kníže počítal s tím, že jde o klasický netitulový zápas na 3 kola, ale ve skutečnosti o šlo o pěti-kolový titulový duel, což se evidentně podepsalo i na výkonu českého veterána, který měl už tak kratší přípravu, než je běžně zvyklý.

Navzdory okolnostem však Krtovi patří obrovský respekt, protože překvapil a připsal si cenný skalp domácí legendy, který mají jen Kozma a Vémola.

Výsledky RFAxIAF:

1. zápas, 3×3 minuty, lehká váha: Tobiáš Barták vs. ERIK NAGY – na body

2. zápas, 3×5 minuty, bantamová váha: Natálie Trikalová vs. KAMILA ŠIMKOVÁ – TKO 2. kolo

3. zápas, 3×5 minuty, pérová váha: MATĚJ VAL vs. Krishan Rawat – TKO 1. kolo

4. zápas, 3×5 minuty, lehká váha: DAVID ZOULA vs. Dömök Ákos – TKO 1. kolo

5. zápas, 3×5 minuty, catchweight do 80 kg: Jan Králík vs. Nick Stamidis – REMÍZA

6. zápas, 3×5 minuty, catchweight do 74 kg: ADAM HERAJN vs. Krizstián Simon – TKO 3. kolo

7. zápas, 3×5 minuty, velterová váha: ADAM ŠINDELÁŘ vs. Michal Duba – škrcení 1. kolo

8. zápas, 3×5 minuty, těžká váha: JEVGENIJ ORLOV vs. Arya Sheikh Hosseini – TKO 2. kolo

9. zápas, 5×5 minuty, střední váha: David Hošek vs. VIKTOR ČERVINSKÝ – škrcení 1. kolo

10. zápas, 5×3 minuty, Realfight titul do 70 kg: TADEÁŠ RŮŽIČKA vs. Jacob Mikula – TKO 2. kolo

11. zápas, 5×5 minuty, velterová váha, super pás RFA vs. IAF: Petr Kníže vs. STEVEN KRT – 3:0 na body