Mizérie a Novotného truc? Pešta mluví o možném návratu do OKTAGONu, kde není vítaný

Pešta OKTAGON

Když se mezi MMA fanoušky mluví o tom, jaké největší zápasy domácích borců bychom mohli dostat, tak se vždy hodně zmiňovala odveta Kincl vs Vémola 2, na kterou nakonec nedávno došlo, nebo souboj UFC veteránů Vémola vs Pešta. O tomto duelu se v minulosti hodně mluvilo, ale nakonec na něj nedošlo a vypadá to tak, že už ani nedojde. Terminátor totiž na konci roku končí a organizace navíc není úplně otevřená tomu, aby se Pešta do OKTAGONu vrátil.

„Kamkoliv, s kýmkoliv a kdekoliv!“ říká Vémola, ale stanovuje si astronomickou cenu

„Pešta, jestli nebyl na výběr Vémolovi?“ reagoval Ondřej Novotný na dotaz v rámci svého vysílání. „To opravdu nebyl. Dá se se mnou vyběhnout jen párkrát za život. Já jsem Viktorovi nabízel hodně krát dveře… Nedávno mi psal a omylem jsem mu neodepsal, teď jsem si na to vzpomněl. Viktor Pešta je teď bojovník KSW. Přeju mu vše dobré, ale v momentě, kdy jsme se spolu chtěli bavit, tak si několikrát vybral jinak. Řekněme, že ani ne tak mně, ale lidí okolo mě v OKTAGONu se některé věci asi i dotkly. V životě nemůžeš mít všechno.“

Zdá se tedy, že vedení organizace už není moc nakloněno tomu, aby se Pešta do OKTAGONu v budoucnu vrátil. Třecí plochy vlastně začaly už před lety, kdy byla oznámena odveta Pešta vs Puetz 2, kterou však právě Viktor pohotově odmítl s tím, že se soubojem oficiálně nesouhlasil a že nemá ani platný kontrakt. O tom se následně evidentně jednalo, ale Pešta si nakonec vybral PFL, kde přišly dvě tvrdé prohry. Následně se domluvil s KSW, kde ho v září čeká premiéra.
Co o možném návratu do OKTAGONu říká Pešta?

„OKTAGON mi udělal nabídku, ale řekněme si to na rovinu, po finanční stránce to byla mizérie. Smlouva, kterou mi nabídlo KSW byla lepší nejen finančně, ale hlavně mi nechává jistou volnost a možnost zápasit i jinde. Takže teoreticky bych stále mohl zápasit i v OKTAGONu a s tím jsem je i nedávno kontaktoval, ale zdá se, že Ondra trucuje,“ reagoval Pešta pro CNN Prima News a vysvětlil, že by teoreticky ještě v OKTAGONu startovat mohl.

Uvidíme tedy, jak se situace vyvine. Byznys je totiž na prvním místě, takže pokud by to dávalo smysl, tak by šly pocity jistě stranou. Jak už však bylo zmíněné, Vémola brzy končí, takže už se duel UFC veteránů nejspíš nestihne. Místo toho se Viktor pokusí prosadit v KSW, kde je v těžké váze i Michal Martínek, který Viktora v minulosti porazil a obhájil tak OKTAGON titul.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *