Mikulášek se stydí a upřímně přiznává, že potřebuje pomoc! Zároveň reaguje na odvetu

Mikulášek

Vašek Mikulášek byl vždycky hodně specifický bojovník a osobnost, díky čemuž se mu dostalo tak velké pozornosti. Jedni ho milují, druzí nenávidí, ale všichni koneckonců sledují jeho zápasy, protože je zajímá, jak dopadnou. Ten poslední si bohužel Vašek prohrál sám, když ve třetím kole zbytečně vzdal, čímž znovu vyvolal obrovskou vlnu nenávisti, která ho však evidentně přiměla se zamyslet a udělat velký krok.

To snad ne! Robert Bryczek nakonec v UFC bojovat nebude?

„Život nás někdy přivede na opravdu temná místa! Stále se stydím, že jsem donutil lidi, kteří mě tak dlouho podporovali a všechno, pochybovat o mě. Stydím se, že nedokážu pracovat se sebou jako dřív! Omluvám se opravdu všem, kteří do mě investovali čas a vše. Už nikdy nikoho v tomhle ohledu zklamat nechci! Myslel jsem, že mužů jít dál. Ubližuji tím hodně sobě a lidem, kteří se mnou stáli od prvního dne.

Ano, upřímně, potřebuju pomoc. Vím, že to lehké nebude, ale bohužel ztratil jsem tu nejzákladnější vlastnost, co jsem měl, a to užívat si každý den na tomhle světě! Nikdy jsem nemusel řešit tak moc jako teď a nikdy jsem se necítil tak bezcenný jako teď, ale je to pouze má chyba, že jsem dovolil si připustit, že nemám hodnotu!
       

Děkuji všem za mega podporu. Děkuji sponzorům a těm, kteří drží a nevzdávají to semnou. Všem vám to jednou vrátím! Omlouvám se za své chování po zápase, nebylo to fér k Robimu. Vím, kolik toho se mnou musíš projít a vím, že to nebylo fér! Co se tyče nějaké odvety, tak myslím, že kluk ví, že prohrál zápas! A ano, půjdeme do toho ještě jednou v MMA, protože dostaneš úplně jinou verzi člověka, než se kterou si zápasil,“ poslal Vašek Mikulášek na svém IG profilu jasný vzkaz.

Říká se, že uvědomění si problému je prvním krokem k jeho vyřešení, takže tuto fázi má Vašek úspěšně za sebou a doufejme, že se mu na jeho rozpoložení podaří zapracovat, aby mohl fungovat nejen v boji, ale i v běžném životě, protože je evidentní, že se aktuálně trápí a musí najít novou cestu, po které se vydá, protože takhle to evidentně dál nepůjde.
      

Mikulášek  jeho vysvětlení, proč vzdal

„Přestalo mě to bavit,“ krčil Mikulášek na po-turnajové tiskové konferenci rameny. „Po nachozených 158 kilometrech v kleci a nahánění někoho, kdo slibuje, že se se mnou bude přestřelovat a všechno možné a že mě sežere jako kus masa a 15 minutách extra pauzy, které tam byly a nebyly potřeba, jen proto, aby se někdo vydýchal. Nic ve zlém samozřejmě, nemám vůči tomu nic, ale prostě mě to přestalo bavit.

Není to věc, kterou jsem od někoho čekal. Víceméně jsem si odklepal vyhraný zápas. To je asi ta horší část toho všeho. Dokonce už jsem si přečetl, že jsem ten zápas prodal, jenže tolik peněz bych na tom v životě nevydělal. Neměl jsem důvod proč, protože jsem mu tu hlavu chtěl opravdu urvat a snažil jsem se o to. Jen to prostě nevycházelo a netrefoval jsem tak, jak jsem chtěl.
      

Tlačil jsem zbytečně moc a nebavilo mě čekat… Trefil jsem čisté koleno a Koky se chytil za břicho, načež rozhodčí řekl stop. Chtěl jsem pokračovat, ale musel bych čekat. Nebavilo mě to, protože jsem ho na to břicho trefil třikrát a třikrát se za něj chytl, protože ho to fakt bolelo. Přestalo mě to bavit.“

Mikulášek si totiž špatně vysvětlil situaci. Jak se můžete podívat níže na videu, tak rozhodčí Voborník se rozhodl dvojici na pletivu rozdělit, načež ještě padlo koleno, které Koky evidentně cítil. Mikulášek však měl za to, že se znovu stopuje zápas kvůli úderu do slabin, přitom by se hned pokračovalo. To však už Baba Jaga nedovolila, protože odklepala a byl konec. Je otázkou, jak na tom byly bodové lístky, ale je jasné, že Mikulášek první kolo vyhrál a ve třetím mu byl stržen bod, takže duel nakonec mohl dopadnout všelijak, což už se nedozvíme.
     


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *