Mikulášek reaguje na zvěsti, že napadl trenéra a rozhodčího Jakuba Müllera

Krátce po turnaji OKTAGON 47, který vrcholil zápasy Buchinger vs Dohnal a Vémola vs Langer, se k nám dostaly zvěsti o tom, že mělo dojít ke konfliktu mezi Vaškem Mikuláškem a trenérem zmíněného Jakuba Dohnala Jakubem Müllerem, který na scéně dlouhé roky působí také jako uznávaný rozhodčí. Informace jsme se následně pokusily ověřit, přičemž se nám podařilo získat vyjádření přímo Jakuba Müllera, na které následně reagoval i Vašek Mikulášek, který nabídl svou verzi příběhu.


 

Co se to děje? Mate Sanikidze už není OKTAGON šampion? Víme proč!

 

„Na OKTAGONu jsem po zápase Kuby Dohnala odcházel s týmem pryč z haly. Před námi stál Václav Mikulášek s kamarádem a začal pokřikovat, proč na něj ´čumím´. Dvakrát jsem mu řekl, že na nikoho nečumím, že jsem smutný za Kubu Dohnala a nemám náladu něco řešit.

Pak ke mně šel s tím, že o něm údajně něco vykládám a že ať mu to řeknu do očí, tak jsem se ho dvakrát zeptal co konkrétně a komu vykládám a místo odpovědi mi tam přes lidi, kteří stáli mezi námi, něco přiletělo, což jsem neviděl a nečekal, protože jsem stál s rukama dole, takže jsem spadnul. Nic se nestalo, šli jsme s kluky od Kuby z týmu ven a na hotel. To je asi tak celé,“ řekl pro MMA Shorties k celé situaci Jakub Müller.

 

Jak reagoval Vašek Mikulášek? „Lidi mě bombardují, že bych se měl vyjádřit k něčemu, co se včera údajně stalo. Ono se zase tolik nestalo. Bylo to trochu úplně jinak. Jak všichni známe toho slavného trenéra z Havířova. Je to stará ulhaná svině a vždy bude stará ulhaná svině. Za mě je úplně fuk, co kde vykládá. Já vím, jak to bylo, a on také dobře ví, jak to bylo. Doufám, doufám, že jednou doplatí na to, co všechno dělá, křivák jeden,“ reagoval Mikulášek, který tedy verzi celé situace zpochybnil.

Uvidíme tedy, zda ještě celá věc bude mít nějakou dohru. U incidentu totiž údajně byly i další osoby, které se možná případně také vyjádří, aby byl obrázek konfliktu přeci jen jasnější.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *