Mikulášek by měl zuby zpět v Turecku? Cverna reaguje na rýpání od Baby Jagy

Cverna

Vašek Mikulášek v poslední době hledá dalšího soupeře, takže se obrátil i na Alexe Cvernu, kterého už zítra čeká další zápas v rámci organizace Fight Night Challenge. Mikulášek ho nazval Nenastupinátorem, čímž odkazoval na zápasy, do kterých Alex z různých důvodů nenastoupil. Jak težkotonážní borec reagoval?


„Dovolená“ je tady! Clash hvězda Jarda Kotlár reaguje na nástup do vězení

„Nemám rád, když si někdo něco vymýšlí. Já jsem sice někdy do zápasu nenastoupil, ale byly k tomu okolnosti, které to nedovolovaly a hotovo. Není mi 20, abych se musel obhajovat a dávat argumenty. Na to už nemám nervy. Označil mě za Nenastupinátora. Já jsem byl přitom připravený ho zmlátit a poslat mu ty zuby zpátky do Turecka. Takhle to bylo. Le Sy o tom ví,“ rozpovídal se Alex Cverna na adresu Vaška Mikuláška, který byl po konci v OKTAGONu oznámen jako nová posila organizace Clash of the Stars.

V té by se Cverna také rád objevil, ale jedině proti nějakému profesionálnímu borci, jako je právě Mikulášek. Nechtěl by zápasit s amatéry, proti kterým by byl ve velké výhodě.

        

Zápas Mikulášek vs Cverna byl na stole, ale…

„Le Sy mi nabídl Mikuláška na 27. ledna, tak jsem to pohotově vzal, že jdeme na to. Minulý týden jsme měli schůzku a šel jsem podepsat smlouvu. Bohužel to však celé spadlo. Mikulášek si totiž místo mě vybral Žraloka. Já jsem s ním chtěl jít, ale jak vidíte, vybral si Žraloka, protože se mě určitě bál. Ať si to užije.

Chtěli to i případně do Ostravy, ale nechce se mi cestovat takovou dálku a zápasit před jeho domácím publikem. Chtěl jsem to tady v Praze. Prostě ne. Má Žraloka no. Musím se tomu zasmát. Nevadí,“ prozradil Alex Cverna pro MMA Shorties, že souboj Mikulášek vs Cverna na stole byl, ale že si prý nakonec Vašek vybral jinak.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *