Michal Martínek má potvrzenou další KSW bitvu! Utká se s katem českých borců

Polský gigant KSW se 6.4. poprvé vydává do Francie. Na galavečeru XTB KSW 93 se uskuteční česko-francouzský souboj v těžké váze, v němž se utká čtvrtý zápasník žebříčku KSW Michal Martínek (10-5) s bývalým přemožitelem Alexandra „Cverminátora“ Cverny.


Promotér Novotný odhaluje, jakým mega zápase se pokusí udržet Kincla v OKTAGONu

Na galavečeru XTB KSW 93, který se koná 6. dubna v Paříži, se uskuteční česko-francouzský souboj v těžké váze, v němž se utká Michal Martínek (10-5) se šampionem francouzské organizace Hexagone MMA Princem Aounallahem (18-11). Pro organizaci KSW to bude vůbec první galavečer ve Francii. 

Michal Martínek má za sebou tři zápasy v organizaci KSW. Naposledy se představil fanouškům v říjnu loňského roku, kdy však musel v kleci uznat převahu Darka Stošiće. Předtím prohrál sporným rozhodnutím rozhodčích s Danielem Omielańczukem a zvítězil nad Filipem Stawowym. Populární „Blackbeard“ je bývalým šampionem organizace OKTAGON MMA v těžké váze a nejlépe postaveným českým bojovníkem ve světovém žebříčku. 

Prince Aounallah se profesionálnímu MMA věnuje od roku 2012. Na svém kontě máš 29 zápasů a osmnáct z nich vyhrál. V loňském roce získal a poté obhájil pás francouzské organizace Hexagone MMA v těžké váze. Ve své obhajobě porazil českého bojovníka Alexandra Cvernu, kterého zvládl ukončit v prvním kole. Aounallah se představil také v České republice na turnajích Night of Warriors, Yangames a OKTAGON, kde se utkal s Karlosem Vémolou, kterému podlehl na body, ale ještě předtím například dokázal porazit Šolce nebo Vémolova trenéra Rafigaeva.

Mezi jeho další tituly patří evropský titul WASO a pás organizace 100% Fight. Zkušenosti sbíral nejen ve Francii, ale také v Belgii, Anglii, Jordánsku, České republice, Itálii, Polsku, Švédsku a Spojených arabských emirátech. Prince Aounallah vstoupí do klece KSW na vlně čtyř vítězství v řadě.

KSW 93 – Fight card:

70,3 kg/155 lb: Salahdine Parnasse vs. Valeriu Mircea – o pás lehké váhy

70,3 kg/155 lb: Marian Ziółkowski vs. Wilson Varela 

77,1 kg/170 lb: Artur Szczepaniak vs. Madars Fleminas 

120,2 kg/265 lb: Michal Martínek vs. Prince Aounallah 

70,3 kg/155 lb: Ramzan Jembiev vs. TBA

70,3 kg/155 lb: Sebastian Rajewski vs. Aymard Guih 
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *