Mega bitva na obzoru? Topuria rýpe do Hollowaye a dává mu jasnou podmínku, jinak smůla

Topuria Holloway

Minulou sobotu proběhl dlouho očekávaný turnaj UFC 300, který doručil jednu z nejlepších bitev posledních let. Titul BMF potvrdil své jméno a novým majitelem je po fantastické přestřelce Max Holloway. Ocenění snad nestihl pořádně oslavit a už má nového vyzyvatele, který slibuje další pekelnou podívanou. Téměř hned po svém triumfu vyzval Holloway k zápasu současného šampiona pérové váhy Ilju Topuriu. Ten s reakcí nečekal zrovna dlouho a okamžitě pálil zpět. Nedávno se o celé situaci rozpovídal v podcastu The MMA Hour.


Ajaj, tady bude horko! Jiří Procházka reaguje na výzvu od tvrdě ukončeného Hilla

„Není žádným tajemstvím, že UFC přede mnou Maxe schovávalo,“ začal španělský šampion. „Žádal jsem o něj ještě před zápasem s Volkanovskim, vlastně jsem s ním chtěl jít celou dobu,“ podotkl Topuria s myšlenkou, že si vedení organizace rodáka z Havaje schovávalo.

„Ale nyní je Holloway další na řadě a může si říkat co chce. Přines s sebou tu energii, kterou jsi měl v posledních deseti vteřinách s Gaethjem. Místo konce ji ale ukaž na začátku a uvidíme, jaký jsi tvrďák. Rozdáme si to uprostřed oktagonu. Vím, že budu první, kdo mu zhasne světla. V každém aspektu boje jsem lepší než on a budu si s ním dělat co chci. Klidně si může vybrat, jak ho mám ukončit.“

El Matador si pravděpodobně věří kvůli srovnání s Volkanovskim. Holloway s Australanem padl rovnou třikrát, přičemž nejlepší výsledek byla prohra na split decision. Naopak Topuriovi stačily pouhá dvě kola k jednoznačnému vítězství. Už hodněkrát se ovšem potvrdilo, že porovnávání tohoto typu není úplně přesné a častokrát realitě vůbec nemusí odpovídat.

Na závěr si šampion jasně stanovil podmínky a poodkryl plány do budoucna. „Chci BMF pás a těším se až se stane součástí mého odkazu. Poté se možná pustím do další váhové kategorie. Pokud ale Max ten titul nedá v sázku, o zápas nestojím a radši vezmu odvetu s Volkem,“ vzkázal svému soupeři. Prozatím je ale pravděpodobnějším protivníkem právě Holloway, i přestože naznačil možnou odvetu s Conorem McGregorem, který se v létě vrací proti Chandlerovi.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *