Max Holloway tipuje výsledek titulové bitvy Vokanovski vs Topuria

Bývalý šampion Max Holloway (25-7) tipuje vítěze dnešního titulového duelu mezi šampionem Alexanderem Volkanovskim a neporaženým Iliou Topuriou a říká, že organizace UFC udělala neporaženému vyzyvateli Ilii Topuriovi laskavost, když ho už nyní postavila do titulového zápasu.

Nádherný pohled! KSW si pro Lea Brichtu přichystalo skvělé překvapení

Bývalý šampion pérové váhy Max Holloway přišel o titul na turnaji UFC 245, kde podlehl právě Volkanovskimu, ale na galavečeru UFC 300 ho čeká souboj o titul „BMF“ s Justinem Gaethjem. Topuria si svou šanci vysloužil poté, co letos v červnu porazil Joshe Emmetta na turnaji UFC v Jacksonville, a mnoho fanoušků i odborníků volalo po zápase mezi Topuriou a Hollowayem. UFC však Topuriu dotlačila přímo do šampionského duelu – což bylo v Hollowayových očích pro Španěla požehnáním. 

„Existuje důvod, proč mi nedali Iliu,“ řekl Holloway na páteční akci UFC 300 Fan Q&A v Anaheimu. „Vedení chtělo, aby se Topuria dostal k tomuto šampionskému zápasu.“
Holloway, který s Volkanovskim sdílel oktagon celkem 75 minut a ve třech zápasech proti svému největšímu rivalovi pokaždé prohrál na body, si nyní vybral také favorita tohoto zajímavého zápasu.

„Jako vítěze tipuji Volka“ řekl Holloway. „Volk slyší ty řeči, Volkanovskiho poslední zápas a ukončení, a cokoliv, slyší ty řeči na „starého pána“. Ten chlap má v sobě opravdu kus psa. To uvidíte v neděli.“

UFC 298 – Fight Card:

A. Volkanovski  vs.  Ilia Topuria145 lbs

Robert Whittaker  vs.  Paulo Costa185 lbs

Geoff Neal  vs.  Ian Machado Garry170 lbs

Merab Dvalishvili  vs.  Henry Cejudo135 lbs

Anthony Hernandez  vs.  Roman Kopylov185 lbs

Amanda Lemos  vs.  Mackenzie Dern115 lbs

M. Rogério de Lima  vs.  Junior Tafa265 lbs

Rinya Nakamura  vs.  Carlos Vera135 lbs

Mingyang Zhang  vs.  Brendson Ribeiro205 lbs

Josh Quinlan  vs.  Danny Barlow170 lbs

Val Woodburn  vs.  Oban Elliott170 lbs

Andrea Lee  vs.  Miranda Maverick125 lbs

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *