Michal Martínek jde v sobotu do další bitvy! KSW se poprvé představí ve Francii

Martínek

Polský gigant KSW se už tuto sobotu 6.4. poprvé vydá na francouzský trh. Na galavečeru XTB KSW 93 se uskuteční také česko-francouzský souboj v těžké váze, v němž se utká čtvrtý zápasník žebříčku KSW Michal Martínek (10-5) s bývalým přemožitelem Alexandra Cverny – Princem Aounallahem.


Šílená suma?! Jakou hodnotu má dnes rozjetá organizace OKTAGON MMA?

Michal Martínek má za sebou tři zápasy v organizaci KSW. Naposledy se představil fanouškům v říjnu loňského roku, kdy však musel v kleci uznat převahu Darka Stošiće. Předtím prohrál sporným rozhodnutím rozhodčích s Danielem Omielańczukem a zvítězil nad Filipem Stawowym. 

Nyní ho čeká souboj s Princem Aounallahem. Ten má na svém kontě máš 29 zápasů a osmnáct z nich vyhrál. V loňském roce získal a poté obhájil pás francouzské organizace Hexagone MMA v těžké váze. Ve své obhajobě porazil českého bojovníka Alexandra Cvernu, kterého zvládl ukončit v prvním kole. Aounallah se představil také v České republice na turnajích Night of Warriors, Yangames a OKTAGON, kde se utkal s Karlosem Vémolou, kterému podlehl na body, ale ještě předtím například dokázal porazit Šolce nebo Vémolova trenéra Rafigaeva.

Na galavečeru KSW ve Francii se představí také šampion dvou váhových divizí domácí hvězda Salahdine Parnasse, který bude obhajovat titul lehké váhy proti prozatímnímu šampionovi Valeriou Mirceovi, který naposledy porazil českého bojovníka Lea Brichtu. Dále se na turnaji představí Marian Ziółkowski, Wilson Varela, Artur Szczepaniak nebo Laïd Zerhouni. Galavečer KSW 93 můžete sledovat od  19:00 také na TV Tipsport.   

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *