Martin Buday, který s BJP trénoval, tipuje souboj Procházka vs Rakić

Už „jen“ hodiny nás dělí od turnaje UFC 300 a souboje Jiří Procházka vs Aleksandar Rakić, na který už vlastně čekáme dlouhé roky. Oba borci mezi sebou mají hodně jednostrannou rivalitu, kterou živí hlavně Rakić, který směrem k českému samurajovi poslal celou řadu útoků a provokací. Nyní si to však mají šanci vyříkat v kleci. Jak to dopadne? To tipuje i bývalý šampion OKTAGONu A nyní zápasník UFC Martin Buday, kterého v červnu čeká souboj s bývalým šampionem UFC Andreiem Arlovskim.


Kladivo vs razítko? Podívejte se na velký rozdíl mezi pěstmi Procházky a Rakiće

„Myslím, že Jirka zvolí takové dost rychlé, svižné tempo a pro Rakiće, čím delší zápas, tím to pro něj bude horší. Rakić ukázal, že je v dobré formě, co se týká a postavy a toho jak vypadá. Uvidíme, jak se dokáže popasovat s tím Jiřího tempem.

Pokud ho Rakić nedokáže zpomalit, že by mu třeba rozkopával nohy, on má ty low kicky celkem dobré, a to by mohlo proti Jirkovi vycházet, tak si myslím, že nebude stíhat. Čím delší zápas, tím hůř pro Rakiće,“ řekl Martin Buday v našem novém podcastu, který naleznete už nyní na kanalu Fair Play Thinker na Hero Hero a později i na YouTube. 

Kde, kdy a jak sledovat UFC 300 a duel Procházka vs Rakić?

Kdy?

Turnaj UFC Fight 300 startuje v sobotu o půlnoci s tím, že hlavní karta přijde na řadu tradičně ve 4:00. Tradičně platí zlaté pravidlo, že jeden zápas i s reklamami a podobně trvá cca 30 minut. Jiří Procházka tak půjde do boje někdy kolem 3:30 a hlavní zápas by měl přijít na řadu kolem 6 ráno.

Co?

Main Card (04:00)

Alex Pereira vs. Jamahal Hill 
Zhang Weili  vs. Yan Xiaonan 
Justin Gaethje vs. Max Holloway 
Charles Oliveira vs. Arman Tsarukyan
Bo Nickal vs. Cody Brundage

Prelims (00:00)

Jiří Procházka vs. Aleksandar Rakić
Calvin Kattar vs. Aljamain Sterling
Holly Holm vs. Kayla Harrison
Sodiq Yusuff vs. Diego Lopes
Jalin Turner vs. Renato Moicano
Jéssica Andrade vs. Marina Rodriguez
Bobby Green vs. Jim Miller
Deiveson Figueiredo vs. Cody Garbrandt

Kde?

Turnaje UFC jsou nově k vidění na programu Nova Sport 6, který vysílá hlavní kartu (i Prelims karty, pokud nastupuje nějaký CZ/SK zástupce, což nyní platí) a který naleznete například v balíčku O2 TV Sport Pack za 399 Kč na měsíc. Prelims karta bude samozřejmě k dispozici i na UFC Fight Pass platformě, kde poběží s anglickým komentářem.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *