Mark Zuckeberg potvrdil oficiální MMA zápas, ale zároveň se vážně zranil

Oba miliardáři se v posledních měsících přeli o potenciální exhibiční souboj a ačkoli se zdálo, že debata utichla, tak Elon Musk se opět k potenciálnímu zápasu vyjádřil. Čerstvě po improvizovaném testu síly Tesla Cybertruck se rozhovořil o potenciálním souboji s Markem Zuckerbergem a opět opakoval, že má o zápas velký zájem, ale majiteli společnosti Meta zkřížilo cestu vážné zranění.

Jak OKTAGON smlouvy pamatují na napadení na váze? Co Rocka čeká?

Modrý pásek v jiu-jitsu má už minimálně pár let a na titulní stránky novin se dostal díky tomu, že se zúčastnil regionálního turnaje BJJ. Věci se začaly vyhrocovat, když se Zuckerberg najednou začal pohybovat kolem UFC a trénovat se světovými šampiony a v tu chvíli bylo jasné, že BJJ je pro Zuckerberga víc než průměrný koníček. 

V létě se daly věci rychle do pohybu a vypadalo to, že se blíží souboj technických vizionářů mezi Zuckerbergem a Elonem Muskem. Ale jak rychle se o souboji začalo mluvit, tak také rychle vyšuměl. Oba samozřejmě obvinili toho druhého z kličkování, ale byl to Zuckerberg, kdo myšlenku na souboj stále držel v popředí. 
Bohužel veškeré potenciální plány na zápas jsou nyní definitivně odloženy. Mark Zuckerberg totiž oznámil, že si při tréninku přetrhl přední zkřížený vaz (ACL), což je běžné, ale dlouhodobé zranění. Zuckerberg již podstoupil operaci, ale pravděpodobně bude trvat minimálně půl roku, než se vrátí k plnému tréninku. 

„Při sparingu jsem si přetrhl křížový vaz a právě jsem se vrátil z operace, při které mi ho nahradili. Jsem vděčný lékařům a týmu, který se o mě stará. Trénoval jsem na oficiální MMA zápas, který měl být na začátku příštího roku, ale teď se to trochu odkládá. Přesto se na to těším, až se zotavím. Děkuji všem za podporu,“ napsal Zuckerberg na Instagramu. 

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Mark Zuckerberg (@zuck)

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *