Marhanský přemítá, proč Novotnému lidé věří, i když prý nemá problém veřejně lhát

Novotný Marhanský

Nedávno jsme vás informovali o konfliktu, ke kterému došlo mezi promotérem organizace RFA Borisem Marhanským a promotérem organizace OKTAGON MMA Ondřejem Novotným. Oba se totiž potkali ve VIP sekci po nedávném koncertu Kontrafakt a bylo z toho dusno, které musel krotit slovenský veterán Attila Végh, o čemž se dočtete níže. Je evidentní, že válečná sekera, která se vykopala už před lety, se jen tak nezakope.


 

Vémola pro Růžičku navrhoval přísný trest! Mawar vrací úder a reaguje

Vlastně už od vzniku RFA Ondřej Novotný Marhanského označoval za nového Voldemorta a mluvil o tom, že Boris oslovuje bojovníky s nabídkami, na čemž by ještě nebylo nic špatného, pokud by při tom prý neobcházel managementy daných bojovníků. RFA promotér se nařčení bránil a nyní se k němu s odstupem vrátil.

„On nemá problém veřejně lhát. Tento problém s ním má více organizací a vím, že třeba i Píno. Prostě vždy řekne to, co mu vyhovuje, i když to není pravda. Tím, že je moderátor v TV a má silný IG, tak mu to lidé věří,“ reagoval Boris Marhanský pro MMA Memes na otázku, co zpětně říká na původní nařčení.

    

Je jasné, že mezi OKTAGONem a RFA, potažmo Notovným a Marhanským dobré vztahy nebyly, nejsou a ani nebudou. „Upřímně už mě ten člověk nezajímá. Pokud by se choval normálně, neměl bych problém, ale jak už jsem říkal, každá akce vyvolá reakci,“ uzavřel Marhnaský.

Uvidíme tedy, jak se situace dále vyvine. RFA 11.11. pořádá v Praze společný turnaj s IAF,  na což následně naváží i další akce. RFA původně plánovalo, že se do roka stane domácí jedničkou, ale to se ani zdaleka nepodařilo. Organizace se však neustále vyvíjí a snaží se přinášet mix MMA a postojových zápasů. Bohužel však stále trpí na nedostatek zájmu a pozornosti. Prováhala totiž šanci stát se důstojnou dvojkou trhu, které by fanoušci fandili. Svými vyjádřeními hned na začátku svého vzniku totiž scénu spíš rozdělila, na což nyní trpí, protože fanoušci přeci jen tíhnou k OKTAGONu, který už má tradici a který dokáže pravidelně zaujmout a přilákat pozornost.

   

Jak to vlastně bylo s konfliktem mezi Marhanským a Novotným?

V průběhu neděle se k nám dostaly informace o tom, že mělo po koncertě skupiny Kontrafakt dojít k blíže nespecifikovanému konfliktu mezi RFA promotérem Borisem Marhanským a OKTAGON promotérem Ondřejem Novotným. Informace byly hodně kusé a nejasné, ale následně se nám podařilo získat vyjádření RFA strany, které najdete níže.

„Ve zkratce: Šli jsme s Tinou na after-party po koncertu Rytmuse a hned na úvod, když jsme vešli do VIP sektoru, tam seděl Attila, se kterým jsme se pozdravili. Hned za ním seděl Novotný, se kterým se Tina pozdravila, a tím, že jsem kolem něj musel projít, tak jsem si řekl, že nebudu jako malé dítě a nebudu dělat, že ho nevidím, a normálně jsem ho pozdravil a řekl jsem, jestli si podáme ruce a zapomeneme na všechny spory.

     

Na to mi arogantně řekl, že by si s člověkem, jako jsem já, nikdy ruku nepodal, což mě samozřejmě nenechalo chladným. Říkal jsem si totiž, že člověk jako on se nad tu situaci určitě povznese a můžeme se normálně akceptovat. Nestalo se tak, takže jsme si vyměnili pár ´hezkých slov´ a pak nás tuším Attila nějak rozdělil a bylo po srandě. Každopádně to byl můj poslední pokus o to mít s tímto člověkem nějaký normální vztah,“ vysvětlil Boris Marhanský pro MMA Shorties, co se mezi oběma promotéry stalo.

Situaci nejspíš nepřidala ani nedávná výměna mezi Borisem Marhanským a Pavolem Nerudou, který v jednom z rozhovorů reagoval na skutečnost, že navzdory obviněním dostává Tadeáš Růžička titulovou šanci a rázem byl oheň na střeše.


1 komentář na “Marhanský přemítá, proč Novotnému lidé věří, i když prý nemá problém veřejně lhát”

  1. na to že ho nezaujíma sa vyjadruje dost často o ňom. vidim každý deň článok na shorties o Tom ale keď ťa niekto nezaujíma neleží ti v hlave každy deň

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *