Manažer šampiona Kincla přibližuje, jak velký zájem má KSW o OKTAGON šampiona

Šampion střední váhy organizace OKTAGON MMA Patrik Kincl je momentálně zraněný, ale zároveň se hojně spekuluje o jeho budoucnosti. Jaká by mohla být? Oslovili jsme majitele polské manažerské skupiny Artnox Fight Sport Artura Gwóźdźe, který zastupuje nejen Patrika Kincla, ale také nového prozatímního šampiona OKTAGONu Piotra Wawrzyniaka.

Pirát prozradil, jak velkou výplatu dostal za tvrdé KO Karlose Vémoly

Připomeňme, že Kinclovým manažerem je právě Artur Gwóźdź z Artnox Fight Sport, který se stará o jeho sportovní zájmy. V rozhovoru, který poskytl MMA Shorties prozradil, jak je to s Patrikovou smlouvou a jestli bude těžké jednání ohledně zápasu Kincl vs Wawrzyniak. 

Zdravím Arture, jak jste byl spokojen s výkonem Piotra Wawrzyniaka, který získal prozatímní titul OKTAGONu? 

Zdravím MMA Shorties! Jestli jsem spokojený s výkonem Piotra Wawrzyniaka? No samozřejmě! Vzali jsme ten zápas 10 dní před turnajem v O2. Chytli jsme tu šanci, Piotr realizoval gameplan na 100 % a zároveň se nebál Čepa v postoji a vyhrál ve skvělém stylu. Piotr dělá atraktivní zápasy, což již dříve ukázal v organizaci Babilon, kde své protivníky knockautoval. Doufám, že udělal dobrý dojem na majitele OKTAGONu a zapas se líbil i fanouškům!

Nyní vaše manažerská společnost Artnox zastupuje oba šampiony střední váhy Wawrzyniaka i Kincla. Bude to hrát roli při jednání o potenciálním vzájemném zápasu?

No tak se to prostě sešlo, že pravoplatným šampionem organizace je Patrik Kincl a dočasným šampionem je Piotr Wawrzyniak. Oba jsou v týmu Artnox Fight sport, což mi samozřejmě trochu komplikuje situaci, protože není mé přání, aby spolu zápasili. Ale pokud o to bude OKTAGON stát, tak nebude jiná možnost. Vše záleží také na tom, jak půjde Patrikova rekonvalescence. My chceme zápasit už v březnu/dubnu. Pokud bude Patrik v pořádku, tak vše ukazuje na jejich vzájemný zapas. V opačném případě budeme usilovat o duel se Samuelem „Pirátem“ Krištofičem.

Nedávno jste prozradil, že Patrikovi končí v první polovině příštího roku smlouva s organizací OKTAGON MMA. Registrujete už nyní zájem jiných organizací, případně jakých? 

Po připomenutí si obsahu Patrikova kontraktu se ukazuje, že Patrikovi časově zbývá ještě téměř půl roku nebo 2 zápasy. O jeden bohužel přišel, čímž vše ukazuje na časové vypršení kontraktu. Jestli je o nej zájem? Samozřejmě! Je šampionem OKTAGONu a zápasník opravdu velkých kvalit.

KSW má o Patrika velký zájem a já jak jistě víte mám s KSW velmi dobré vztahy, ale vše bude také záležet na jednaní s organizací OKTAGON MMA, protože v první řadě a na prvním místě jsou zájmy Patrika a jeho přání. Obvykle lepší nabídka vyhrává, ale uvidíme, co se stane v první polovině tohoto roku.

Jak vznikl titulový zápas Lea Brichty v organizaci KSW a uvidíme v OKTAGONu více zápasníků Artnox Fight Sport? To najdete ve druhé časti našeho rozhovoru s majitelem společnosti Artnox Fight Sport -Arturem Gwóźdźem, který vyjde v neděli.   


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *