Manažer prozrazuje, jaké světové kolosy chtěly Keitu a proč nakonec vyhrál OKTAGON

OKTAGON Keita

V souvislosti s dvojnásobným OKTAGON šampionem Losenem Keitou se v návaznosti na bilanci, skvělé výsledky a umístění ve světovém žebříčku už nějakou dobu spekuluje o možném přestupu do UFC nebo jiné přední světové organizace. Ne že by nebyla snaha šikovného borce zlanařit, ale Keita si nakonec společně se svým týmem vybral právě OKTAGON, kde podepsal novou smlouvu na několik zápasů. Co k jednáním prozradil jeho manažer Faustino Pedro?

Podepsat smlouvu! Karlos Vémola má zajímavého vyzyvatele, ale má to háček

„Losene Keita se právě stal jedním z nejlépe placených bojovníků v Evropě. Má dokonce lepší kontrakt, než který by dostal v jiných předních světových organizacích. Gratuluji Losenemu i OKTAGONu,“ pochlubil se včera večer manažer Pedro Faustino, se kterým jsme se hned spojili a pokusili jsme se získat více informací.

Je jasné, že o plat ani délku kontraktu se s námi Pedro podělit nemůže, ale i přesto pro MMA Shorties nabídl zajímavé a cenné informace, které dokazují, jak velký zájem o Keitu ve světě je.

„Měli jsme nabídky od všech 4 největších světových organizací. Můžu však říct, že jsme s OKTAGONem uzavřeli moc dobrou dohodu, které si moc vážíme. Na stole byly totiž nabídky od UFC, PFL, Bellatoru, ale také ONE FC. Poté, co jsme si všechny nabídky prošli a pečlivě jsme si je prostudovali, jsme se pro teď rozhodli pro OKTAGON, protože nám obecně dává nejlepší nabídku. Počítáme s tím, že Losene bude letos v OKTAGONU bojovat dvakrát. Jeden zápas na konci července a poté ještě jeden další.“

 

Samozřejmě můžeme jen spekulovat o tom, jak moc hluboko musel OKTAGON sáhnout do kapsy, pokud má nyní Keita jeden z nejlepších kontraktů v Evropě. Je však jisté, že bude jedním z nejlépe placených OKTAGON bojovníků. Není to přitom zase až tak dávno, co jako neznámý borec debutoval v Brně proti Ryšavému, kterému nedal sebemenší šanci a čímž započal svou spanilou jízdu.

Užívejme si tedy Pantera, dokud ho máme možnost sledovat na půdě OKTAGONu, protože podobných talentů není tolik a my máme to štěstí, že roste před očima právě na turnajích v Česku, Německu a na Slovensku.
Co nás čeká dál?

28.7. Praha Štvanice – OKTAGON Štvanice Speciál

Magard vs Lima – zápas o titul bantamové váhy

Pirát vs Bryczek

Austin vs Andryszak

Mikulášek vs Magnor

Lengál vs Sheck

Primera vs Úškrt

Roušal vs ?

Gumienna vs ?

Vlček vs Torok

Rock vs  Malach

Kertesz vs Surdu
 

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

Sanikidze vs Keita – zápas o titul pérové váhy

Vémola vs ?

Buchinger vs Tounkara

Paulus vs Mullen

Todev vs Carvalho

Široký vs Petrášek

Škvor vs Hajdarpašić

16.9. Frankfurt – OKTAGON 46

Dalisda vs Austin – zápas o titul slámové váhy

Kozma vs Veličković 2

Glismann vs Michailidis

Grabinski vs ?

Engizek vs ?

Jungwirth vs ?
  

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 

Legierski vs Ryšavý

Brož vs Pukač  2

Mazúch vs Taburceanu

Buchinger vs ?

? Vémola vs Langer ?

4.11. Manchester – OKTAGON 48

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

?.12. Praha – OKTAGON 51 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *