„Mám i jiné možnosti!“ říká Ngannou! Couvá z bitvy s PFL obrem?

Bývalého šampiona těžké váhy UFC Francise Ngannoua uspal Anthony Joshua během jejich boxerské podívané na začátku tohoto měsíce v Rijádu, což byla výrazná porážka, která se v ničem nepodobala jeho průlomovému výkonu proti Tysonu Furymu z konce minulého roku.


VIDEO: Cože?! Alex Pereira se nechal necelý měsíc před bitvou s Hillem vypnout?

Očekávalo se, že prohra s Anthonym Joshuou pošle Francise do PFL, kde na něj čeká šampion těžké váhy Renan Ferreira. Zdá se však, že Ngannou doufá, že „pověst“ vybudovaná po jeho zápase s Tysonem Furym povede k dalšímu prestižnímu boxerskému zápasu. Sedmatřicetiletý Ngannou si zkrátka nechává všechny možnosti otevřené.

„Právě teď přesně nevím, jaký zápas budu hledat,“ řekl Ngannou na Instagramu. „Vím, že si vezmu nějaký čas na odpočinek, budu se soustředit sám na sebe, a až budu připraven, vrátím se k tréninku. Pak můžeme začít jednat o dalších zápasech. Zatím budu žít svůj život. Protože vždycky si pamatujte, že nezáleží na tom, jaká je vaše profese, vždycky existuje život, který pokračuje a bude pokračovat.“

„S boxem jsem určitě neskončil, s MMA jsem také neskončil,“ pokračoval Ngannou. „Právě teď mám v PFL soupeře v podobě Renana Ferreiry. To bude můj budoucí soupeř v PFL, ale mám i spoustu jiných možností. Stále mohu kombinovat box a MMA. Chci dělat obojí. Je to součást toho, co dělám. Přijímám výzvy. Někdy to vyjde, někdy ne. Ale pracujeme na tom. Ještě to neskončilo. Teprve začínáme. Jediné, co mi letos bude chybět, je čas. Chystám se na odpočinek, strávit čas s rodinou, přáteli a pak se vrátit připravený.“

Ngannou, který odešel z UFC a na začátku roku 2023 podepsal smlouvu s PFL, se od ledna 2022 nepředstavil v MMA zápasu. Očekávalo se, že „Predátor“ bude v roce 2024 debutovat v PFL, ale momentálně to nevypadá, že by se Ngannou hrnul do zápasu s Renanem Fereirou a spíše vyhlíží další boxerský zápas. Uvidíme Francise v tomto roce pod pravidly MMA? 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *