Mach Muradov sice musel na operaci, ale od UFC dostal skvělou odměnu

Muradov
V době, kdy měl Makhmud Muradov na kontě dvě prohry v řadě a trápila ho zranění, mnozí předpovídali, že v lize mistrů skončí. Sám Mach přitom avizoval, že má v platném kontraktu ještě dva zápasy, takže potřebuje vyhrát, což se mu na turnaji v Londýně v souboji s houževnatým Barberenou podařilo. Sice se v souboji zranil, ale dočkal se sladké odměny od vedení UFC.
To snad ne! Robert Bryczek nakonec v UFC bojovat nebude?

„Takže už jsem v Česku. Mám za sebou operaci kolene. Nyní přijde trocha klidu, rehabilitace a poté bych se chtěl někdy do konce roku ještě vrátit do boje. Moc všem děkuji za podporu. Jedeme dál,“ informoval Mach na konci srpna na svém IG profilu, že je po operaci, ale že nešlo o nic vážného, takže plánuje, že se ještě do konce roku vrátí do UFC klece.

Vedení ho navíc za poslední výhru odměnilo novou smlouvou. „Nevím, kdy budu fit. S tou nohou se však něco dělat dá. Rád bych znovu zápasil v listopadu nebo prosinci. Mám novou smlouvu na 4 zápasy, takže musíme vydělat nějaké peníze, protože tam teď mám lepší peníze,“ smál se Muradov po turnaji FABRIQ 3, kde byl jako trenér, ale také jako součást nového projektu Pyramida Slávy, jejíž vítěz si vyslouží smlouvu s organizací OKTAGON MMA.

Místo jednoho zápasu, který v původním kontraktu zbýval, tak má nyní Mach v novém kontraktu další 4 zápasy, takže ho v lize mistrů ještě nějakou dobu uvidíme. Doufejme, že další zápas přijde ještě letos a Muradov naváže na skvělý výkon z posledního zápasu.
   

Mach a reakce na poslední výhru

„Cítím se skvěle. Hodně jsem se na tento zápas nadřel. Opravdu jsem makal. Trenéři to mohou dosvědčit. Dřel jsem, protože jsem si uvědomoval, že by to mohla být moje poslední šance udržet se v UFC. Nevím, jestli víte, ale doma mám svou vlastní organizaci, se kterou je spojeno hodně práce. Vše jsem však dal stranou a soustředil se jen na trénink a zápas.

Lidé dlouhodobě mluví o tom, že nemám wrestling, ale myslím, že jsem dnes ukázal, co dovedu. Dokážu jet v postoji i na zemi. Je to dobrá výhra pro mě, mou zemi i můj tým. Jsem moc rád,“ reagoval Muradov po souboji.
  

„Každý zápas je jiný. Bryan je dobrý postojář, což já jsem taky. Dnes jsem nutně potřeboval výhru pro sebe i svůj tým. Vyhrál jsem a jsem za to moc rád. Samozřejmě jsem cítil tlak. Každý zápas cítím tlak, protože mám hodně fanoušků. Jsem první UFC bojovník z Uzbekistánu. Samozřejmě vyprávím, jak tlak necítím, ale mám to v hlavě. Já totiž nezápasím pro peníze. Zápasím kvůli odkazu a zápisu v historii. Peníze přijdou a odejdou, ale historie zůstane.“

Mach předvedl skvělý výkon a dokonce hned několikrát nebyl daleko od ukončení. Barberena je však pořádný houževnatý tvrďák, takže krizové situace ustál a nakonec bojoval až do samého konce.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *