Má to za pár? Jarda Kotlár seká latinu, takže bude brzy zase na svobodě?

Kotlár

Jarda Kotlár po poslední prohře s Datlem avizoval, že ho čeká nucená pauza, ze které se vyklubal výkon trestu odnětí svobody. Nyní to však vypadá, že by mohl být veterán organizace Clash of the Stars v blízké době zase na svobodě, kde plánuje pokračovat ve své rozjeté kariéře.


 

Tadeáš Růžička sice mluvil o velké změně, ale i přesto sdílel další zvláštní IG story

„Jarouš to má v podstatě za pár. Protože povýšil do role barákového, chová se vzorně a jde příkladem, našel si cestu ke zkrácení trestu. Samozřejmě se to ještě musí potvrdit, ale očekáváme, že by mohl být v druhé polovině léta venku,“ cituje topfight Lučiana Kotlára, který je Jardův blízký přítel.

„Jarda pověřil lidi, aby se mu starali o sociální sítě. Ten vlak v podstatě jede i bez něj, pouze do něj nikdo nepřikládá. S tím se čeká až na něho. Máme velké plány, jak celou tuhle scénu zbořit. Ať už se jedná o koncerty, zápasy, akce s fanoušky, jsou tam velké příležitosti. Musíme fanouškům ten ztracený čas vynahradit. Vím, že Jarda by to tak chtěl.“

Uvidíme tedy, zda podmínečné propuštění z výkonu trestu vyjde. O tom totiž bude rozhodovat soud, který přihlédne k chování, ale i k dalším aspektům Kotlárova života.
    

Kotlár je aktuálně ve výkonu trestu, kde pokračuje v přípravě

Začátky nebývají nikdy snadný, ale co mě tu lidi poznali, tak rychle pochopili, jaký jsem střelec. Všichni mi klepou po ramenou a říkají mi, jaká jsem legenda a že znají mé úspěchy a že mě sledovali v televizi. Takže je fajn v takovém kolektivu být a teď se jenom těším na svůj návrat do civilu, abych rozjel pořádné bomby ve stylu!

Mám tady každý den tvrdé tréninky a připravuji se tak, že mě už nikdy nikdo neporazí! Žádný z muklů si na mě netroufne, protože vědí, že jsem profesionální bojovník a že se mi nemohou rovnat. Mám u kluků přirozený respekt, a to je jedině dobře. Jako barákový tady mám tu nejvyšší roli. Kluci se mnou jednají nejen s respektem, protože vědí, co jsem zač, ale navíc mě musí na slovo poslechnout. Všichni vědí, jaký jsem střelec a co jsem tam venku dokázal. Považují mě za legendu a chovají se ke mně adekvátně k mému postavení,“ cituje Kotlára topfight.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *