Loupež? Podívejte se, jak vypadalo bodování zápasu Fury vs Ngannou

Bývalý šampion UFC v těžké váze předvedl v sobotu životní výkon, když v saúdskoarabském Rijádu posadil na zadek Tysona Furyho a málem se mu podařil jeden z největších zvratů v historii profesionálního sportu. Fury nakonec zvítězil nejtěsnějším možným rozdílem, nicméně svět bojových sportů nadchl Ngannouův neuvěřitelný profesionální boxerský debut. Jak zápas hodnotili rozhodčí kolo po kole?

Karlos Benda jel od úvodu s roztrhlým obočím, i tak zvládl tři soupeře!

Málokdo dával Francisi Ngannouovi šanci, že v saúdskoarabském Rijádu porazí Tysona Furyho, ale bývalý šampion UFC v těžké váze málem dokázal nemožné. „Predátor“ byl na začátku 10. a závěrečného kola dokonce favoritem u sázkových kanceláří, ale Fury nakonec ukradl těsné vítězství na split-decision.

Šance, že by se Ngannouovi podařilo v sobotu večer něco nemožného a zvítězil by nad šampionem těžké váhy organizace WBC, byly mizivé. Francis spoléhal na sílu jednoho úderu a nezlomnou vůli dokázat lidem, že se mýlí, ale Fury je přeci jen profesionální boxer. Ngannou musel využít všech svých dovedností, aby šokoval svět a odešel s vítězstvím, ale to se mu nakonec nepovedlo.

Ngannou se však překvapivě téměř po celou dobu vyrovnal Furymu ve všech aspektech. Boxerští komentátoři byli po většinu zápasu zaražení a udiveni, když „Predátor“ ve třetím kole zaznamenal knockdown. Fury měl v zápase také dobré momenty, ale mnozí věřili, že Ngannou udělal v průběhu 10 kol dost pro to, aby zápas rozhodl. 

Když byl však přečten konečný verdikt rozhodčích, byl to Fury, kdo v tomto superzápase udělal dost pro to, aby získal vítězství na split decision v poměru 94-95, 96-93. a 95-94. Souhlasíte s rozhodčími? 


1 komentář na “Loupež? Podívejte se, jak vypadalo bodování zápasu Fury vs Ngannou”

  1. Pingback: UFC poskytlo další podrobnosti o novém systému anti-dopingového testování

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *