Legendární Spejbl Hutník nabízí názor na bizarní organizaci Clash of the Stars

Spejbl

Organizaci Clash of the Stars se často vyčítá, že vrhá stín na skutečné bojové sporty, které je samozřejmě třeba od bizaru odlišovat. I přesto však můžeme vidět značný překryv, který nabídl například Tadeáš Růžička, který na domácí půdě patří k absolutní špičce, ale i přesto zamířil do Clash od the Stars, aby vytrestal Veselého a hezky si vydělal. Na poslední akci se pak například objevila i Mína, která rovněž trénovala ve Spejbl gymu. Jaký má tedy vlastně zakladatel Spejbl Hutník na tento trend názor?


Šampion Alex Pereira by se Procházkovi radši vyhnul? Na jaké jméno tedy ukázal?

Nemůžu se nezeptat na v poslední době populární bizarní organizaci Clash of the Stars. Mnoho tuzemských bojovníků má vyhraněný názor na tuto organizaci, ale vaším gymem už prošlo několik bizarních postaviček, které se představily na turnajích Clash of the Stars. Jaký máš vztah k bizáru a jak hodnotíš snahu „bojovníků“, kteří chodí do tvého gymu na tréninky?

Tak Clash of Stars je bizar jak hovado. Jsem rád, že jsem se v zápasení nedožil toho, že po sobě lidi na vážení hází hovna ani po sobě nestříkají kasrem. To, že je to 10x líp zaplacený než normální zápasy se sportovní hodnotou, je bohužel smutná ukázka dnešní doby. Nikdy jsem tam nebyl, ani jsem neviděl jediný zápas. Ale jak říkám, peníze vládnou světu, tak tomu necháváme v gymu volný průběh a nikomu nic nezakazujeme. 
V poslední době se hodně řeší potenciální souboj Tadeáše Růžičky s Vaškem Sivákem. Jaký je tvůj osobní názor na tento atraktivní duel?

Tak Táda vs Sivák určitě jednou bude a myslím, že to bude na pokračování, taková trilogie by z hlediska zisku nebyla vůbec špatná. Nevíme v jaké organizaci, kdy a kde, ale tenhle duel prostě zajímá každého. My uděláme všecko proto, aby vyhrál Tadeáš a dokázal svojí totální nadvládu v téhle váze v ČR. Proti Sivákovi jsme poslali nemocného Patrika na last call týden před zápasem a byla to senzace. Ale dozrávají nám v téhle váze další borci, třeba Hudler, Hnídek nebo Prchal s ním časem určitě taky můžou změřit síly. Kdo vyhraje? To se neví nikdy, dokud vám na konci rozhodčí nezvedne ruku, a to je na tom sportu to krásný a napínavý.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *