Lajoš Klein vysvětluje, proč by se rád utkal zrovna s Paddy Pimblettem

Klein
Organizace UFC měla včera na programu další turnaj, kterému vévodil souboj těžkých vah Rozenstruik vs Gaziev. Byl to právě neporažený Shamil Ghaziev, kdo uštědřil první UFC prohru Martinu Budayovi, kterého dokázal ve druhém kole ukončit via TKO. Shodou okolností se teď Gaziev sešel na jedné kartě s Badyho kamarádem a kolegou Kleinem, který předvedl skvělý výkon a připsal si velmi důležitou výhru. Po zápase pak navíc ukázal na Paddyho Pimbletta. Proč zrovna anglická hvězda?


Doživotní stopky a pokuta! OKTAGON přísně reaguje na bitku v zákulisí

„Doufám, že se po této výhře dostanu do TOP 15 a nebo se žebříčku alespoň přiblížím. Tento soupeř samozřejmě nebyl z TOP 15, ale původní soupeř Alvarez byl žebříčku hodně blízko. Doufám, že se dostanu mezi ty nejlepší a že můj další soupeř bude z TOP 15.

Nemám v hlavě nějaké konkrétní jméno. Dlouhodobě však mám zájem o souboj s Paddym Pimblettem. Byla by to pro mě hezká výzva. Je hodně slavný. Moc rád bych s ním zápasil. On a nebo někdo z TOP 15. Po zápase jsem v pořádku a bez zranění, takže chci znovu brzy zápasit. Jsem zdravý a hladový,“ ukázal Klein na Pimbletta.
  

Proč právě Pimblett?

„Je to tvrdý bojovník. Je velice dobrý na zemi. BJJ má skvělé. Samozřejmě je dobrý i v postoji. Myslím si však, že jsem lepší bojovník. Ne, že si to myslím, já to vím. Jsem lepší bojovník. Byla by to pro mě skvělá výzva. Navíc by bylo skvělé, kdybychom si to spolu dali v Anglii,“ vysvětlil Lajoš Klein, proč ukázal právě na anglickou hvězdu.

Lajoš už o možném souboji mluvil v minulosti, takže nejde o žádnou velkou novinku, ale poprvé o bitvě mluvil přímo s americkými novináři, kteří samozřejmě informaci pošlou dále do světa. Je však zatím bohužel relativně nepravděpodobné, že by na souboj došlo. Pimblett je totiž ze strany UFC hýčkaný borec, kterému se do určité míry buduje kariéra na míru. Naposledy tak šel Pimblett s Fergusonem a nyní se dá očekávat, že dostane další hodně známé jméno.
 
1 komentář na “Lajoš Klein vysvětluje, proč by se rád utkal zrovna s Paddy Pimblettem”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *