Kurzy se pohnuly! Jiří Procházka už není proti rivalu Rakićovi favorit

Součástí jubilejního turnaje UFC 300, který nás čeká už příští víkend, je i bitva Procházka vs Rakić, která slibuje hodně atraktivní podívanou. BJP je totiž vždy zárukou skvělé bitvy a u Rakiće se s ohledem na dlouhou pauzu dá předpokládat, že bude hodně hladový po výhře, což je skvělá a vlastně i infarktová kombinace. Hodně dlouho byl mírným favoritem souboje český borec, ale to se nyní změnilo.


Šílená suma?! Jakou hodnotu má dnes rozjetá organizace OKTAGON MMA?

Jiří byl u společnosti Tipsport s kurzem 1,60 hodně dlouho mírným favoritem, což však už nyní neplatí. Kurz se totiž změnil z 1,60 na 1,87 s tím, že na Jiřího bylo vsazeno přes 1 500 000 Kč. Dá se však očekávat, že se v následujících dnech částka možná i znásobí, protože mnozí čekají, jak dopadne váha a staredown, který dokáže často hodně napovědět o tom, v jakém jsou borci rozpoložení.

Rakić byl naopak dlouho poměrně jasný outsider s kurzem 2,19, ale aktuálně má kurz stejný jako Procházka, tedy 1,87 s tím, že na něj bylo vsazeno „jen“ přes 100 000 Kč.

U zahraničních sázkových kanceláří je situace hodně podobná. Na oba borce je hodně podobný kurz a nebo je mírným favoritem Rakić, což je možná dáno tím, že mnozí mají stále v hlavě Procházkovu prohru s Pereirou, která přišla na konci roku 2023 na mega akci UFC 295 v New Yorku.

   

BJP si chystá smrtící kombo

Jiří byl vždycky známý svým neortodoxním pohybem a divokými výpady, na čemž pracuje i nyní. Na svém IG profilu se například pochlubil kombinací, kterou zakončuje svým ikonickým loktem z otočky, kterým tvrdě poslal k zemi Dominicka Reyese. Právě na podobné překvapivé výpady se musí Rakić připravit, což je určitě oříšek, protože je téměř nemožné najít bojovníka, který by Procházku v tréninku simuloval a napodoboval.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Jiří “BJP” Procházka (@jirkaprochazka)

 

UFC 300: Startovka

Alex Pereira vs. Jamahal Hill
Zhang Weili vs. Yan Xiaonan
Gaethje vs. Max Holloway
Charles Oliveira vs. Arman Tsarukyan
Bo Nickal vs. Cody Brundage
Jiří Procházka vs. Aleksandar Rakić
Calvin Kattar vs. Aljamain Sterling
Holly Holm vs. Kayla Harrison
Sodiq Yusuff vs. Diego Lopes
Jalin Turner vs. Renato Moicano
Jéssica Andrade vs. Marina Rodriguez
Bobby Green vs. Jim Miller
Deiveson Figueiredo vs. Cody Garbrandt
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *