Kudlanka z Matrixu a vražedná zbraň?! Romský kung fu mistr má varování pro Bendu

Benda Clash

V pondělí se v pražském klubu Duplex konala další tisková konference organizace Clash of the Stars, která nám brzy, konkrétně už 28.10., nabídne svou šestou akci. Její součástí bude i stálice organizace Karlos Benda, kterého čeká hodně speciální souboj. Postaví se totiž hned proti třem soupeřům z romské komunity, kdy jedním z nich bude údajný mistr kung fu, který Bendu radši varoval, aby si souboj dobře rozmyslel, jinak by mohl hořce litovat.


  

Rozhodčí Müller se odmítá zúčastnit RFA turnaje, kde je Růžička! Co na to Marhanský?

Benda totiž nastoupí do speciálního souboje podle plných MMA pravidel, tedy se mohou lokty i kolena, kdy ho čekají hned 3 soupeři. Nepůjde s nimi však najednou, ale postupně, takže má v podstatě před sebou 3 zápasy, které mohou celkem trvat až 9 kol, takže bude třeba pořádná fyzička. Jako třetí na řadě jde navíc do boje údajný romský kung fu mistr, který radši na tiskové konferenci Bendu varoval, aby si souboj dobře rozmyslel, protože by pak mohl z nemocničního lůžka hořce litovat, že do klece vstoupil.

„Lidi, otevřete oči. Nemůžete srovnávat kung fu s nějakým MMA a nebo kickboxem. To jsou novodobé věci, ale kung fu vzniklo před šestým stoletím našeho letopočtu. To je vražedná zbraň! Karle, otevři oči. Tolik tě zbiju a tolik do tebe budu šlehat kudlankou, že tolik kulek nevypálili ani za druhé světové války. Tímhle prstem tě ukudlankuju. Ty si budeš myslet, že jsi v Matrixu. Rozumíš tomu? 
     

Myslíš, že ti pomůže, že jsi velký? Však se neumíš prát. Jsi jen velký a máš svaly. Neumíš se prát a ani ti to nesluší. Já proti tobě nic nemám, ale budu do tebe tak šlehat, že by náboje ve druhé světové válce nestačily. A to použiju jen 3 % síly. Karlíčku, neblázni. To, že jsi porazil Kotláry? Neumíš se prát,“ rozjel se na tiskové konferenci údajný romský kung fu mistr, který varoval, aby si Benda duel rozmyslel, jinak pocítí sílu jeho kudlanky.

Karlos to tedy bude mít hodně náročné, protože před tímto soubojem ho čekají ještě další dva, takže by měl pracovat hlavně na fyzičce, protože ta by nakonec mohla být klíčová a rozhodující. To se však dozvíme až na konci října. Benda to má každopádně zatím v Clash 2:1, takže by mohl bilanci rázem vylepšit na 5:1, kdy už by mu pak asi Clash připravil i titulový duel.
    

Benda prý dostal nabídku od KSW

KSW mě oslovilo, jestli bych do toho šel. Chtěli mě už teď do Třince (14.10.) a nabídli mi i konkrétního soupeře, kterým měl být polský borec Patryk Tolkaczewski. Já jsem ale momentálně smluvně vázaný s Clashem, takže by mě museli pustit.

Bohužel ty dva galavečery jsou jen pár dní od sebe. Jednání mezi organizacemi probíhají. Aktuálně to vypadá, že bych pod KSW mohl zápasit zkraje příštího roku, jak budou opět v ČR.

Teď už to záleží na Clashi. Já jsem tam chtěl jít, ale Clash mě nechtěl pustit, což chápu. Termínově to spolu koliduje. Kluci z Clashe mi sice teď řekli jasné ne, ale příště bych mohl dostat volno. Navíc mi slíbili i pomoc. 
      

Je to pro mě obrovská čest. MMA dělám rok a půl a teď mám reálnou možnost být součástí druhé nejlepší organizace na svět,“ prozradil Benda pro Fight Live informaci, kterou před časem komunikoval i směrem k naší redakci.

Zdá se tedy, že se obr Benda KSW zalíbil, tak uvidíme, jestli nepřijde další nabídku i v budoucnu. Pro Clash by byla v podstatě prestiž, kdyby Benda v KSW nastoupil. Zatím totiž chodili bojovnici spíše směrem z konvenční organizace do bizarní (Brichta/Růžička), ale v tomto případě by to bylo naopak.


Štítky:

1 komentář na “Kudlanka z Matrixu a vražedná zbraň?! Romský kung fu mistr má varování pro Bendu”

  1. Pingback: IAF 9: první útok Cverny na Poděbrady Závoda odrazil | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *