Krysy? Vašek Sivák zpochybňuje charakter vyzyvatele Kŕola i jeho trenéra

Sivák

O hlavní zápas blížícího se turnaje RFA 16, který nás čeká příští víkend v Opavě, se postará titulový duel Sivák vs Król, do kterého jako jasný favorit nastupuje první jmenovaný, od kterého se čeká jasná další obhajoba RFA titulu. Król však slibuje, že nabídne překvapení a velký šok. Se Sivákem totiž v minulosti trénoval a věří, že společně s týmem najde recept. Právě na společný trénink však Sivák zavzpomínal a pálil.


Možný ban? Novotný naštvaně reaguje na Bejrovu facku iSport novináři

„Protože si na mě věříte a sere mě to,“ reagoval Sivák při setkání s novým vyzyvatelem na otázku Króla, proč pořád utočí na jeho trenéra. „Ukázali jste se jako krysy. Ukázali jsme se jako krysy. Vodili jste si mě do gymu a dávali jste se, co dělám a pak jste mě vyzvali. To je co za charakter? Nikdy jsem nemyslel na to, že bych tě chtěl do ringu, že bych tě chtěl zbít.“

„My jsme zase nějací kamarádi nebyli. Byli jsme sparing kolegové, co si přišli zatrénovat. Slušně jsme se pozdravili na ulici, ale nikdy jsme nebyli kamarádi,“ kontroval Król.

„Je mi to jasné. Tak to u vás je, že si nikoho více nepřipustíš k tělu. Neřeš to, ale jen říkám to, co mám v hlavě a co si myslím,“ uzavřel Sivák, kterého evidentně mrzí, že musí jít do souboje s někým, s kým ještě nedávno trénoval.
    

K souboji se nedávno vyjádřil i manažer a promotér Smrčka

„Já si myslím, že Adam Król… Nevím, co by se muselo stát, aby ohrozil a nebo nedej Bože porazil Vaška Siváka. S Borisem Marhanským z RFA se dobře známe. Ptal jsem se ho, protože mě tohle jméno velice překvapilo. Pokud takhle chtějí promotéři dávat někomu šance, aby na jednoznačně české špičce a TOP bojovníkovi, který se může měřit s TOP bojovníky světa, chtějí dávat no name, tak jsme teď viděli, proč já to nechci dělat. Může přijít zranění. Vaškovi ten zápas nemůže nic dát. My jsme dodrželi všechny podmínky a dohody, které jsme udělali. Vašek 100% nastoupí a nechá v tom zápase všechno. Já osobně jsem však proti takovým zápasům,“ vysvětlil promotér a manažer Adrian Smrčka pro kanál KAOCKOCZ, že souboj s Królem vidí naprosto jednoznačně.
   

Nad soubojem se pozastavil i expert Wodecki, který Sivákovu týmu pomáhá

„RFA sáhlo po jimi výhodném soupeři, a to po finanční stránce. Taky zde hrála roli snaha přitáhnout místní lidi do publika, jelikož návštěvnost se zatím RFA nedaří, jak by si představovali. Vašek, který je členem EgoCombat Teamu, obhájí titul s bojovníkem MMA, což mi v jistém smyslu přijde divné. Trochu mě to mrzí, protože jsem přesvědčen, že může bojovat s jinou úrovní bojovníků, aby ho to posunulo. Tady získá další vítězství, které nemá pro jeho kariéru význam. Případná prohra mu ale hodně vezme,“ přemítá Wodecki, který by už Siváka hodně dlouho radši viděl v zahraničí, než na domácí půdě, kde je potenciál k dalšímu růstu jen velmi malý.

Karty souboje Sivák vs Król jsou samozřejmě jasně rozdané tak, že je Vašek obrovský favorit, ale víme, jak někdy dokáží bojové sporty překvapit.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *