Kozmův trenér Bechtold reaguje na prohru a naznačuje aktuální plán

Kozma

David Kozma si moc přál probojovat se do finále milionového projektu Tipsport Gamechanger, kde by mohl bojovat až o 300 000 euro, ale Bojan Veličković byl proti. V podstatě Davida k ničemu nepustil a poté doručil hodně tvrdé ukončení, které bylo pro Davida už druhým za poslední rok. Jak na souboj reagoval trenér Pavel Bechtold a jaký má s Davidem aktuálně plán?


 

Kozma sice padl, ale i tak vydělal balík! Kolik si z pyramidy odnáší?

„David se nedostal to zápasu. Měli jsme sice něco připravené, ale bohužel to nedokázal prodat. Myslím si, že tam dostal u té klece a od té doby byl nahulený a dopadlo to tak, jak to dopadlo,“ reagoval trenér Pavel Bechtold pro kanál Willy Cao„Taktika byla taková, že jsme se chtěli vyklánět, chodit pod jeho ruku a házet ho. Moc jsme však toho nepředvedli. Bojan byl skvěle připravený. Já ho mám rád jako člověka. Je to skvělý zápasník. David je ještě větší zápasník, ale jednou jsi nahoře a jednou dole. David prohrál, co se dá dělat? Copak jsme kapela, abychom pořád vyhrávali?

Teď chci, aby si dal pauzu. Čeká druhé dítě, tak chci, aby byl chvíli doma a věnoval se rodině. Poté uvidíme.“
      

Pavol Neruda dokonce po turnaji prozradil, že Kozma už v šatně s týmem absolvoval jedno ostré kolo, aby byl nastartovaný a měl to pak ve skutečném prvním kole snazší, ale bohužel ani to nestačilo, i když šlo o hodně zajímavý nápad, jak Davida nastartovat, protože se o něm obecně ví, že má pomalejší starty, ale poté neúnavně jede až do konce pátého kola.

David sice prohrál, ale stále je součástí pyramida. Fanoušci mají totiž po turnaji OKTAGON 46 možnost hlasovat pro dva lucky losery, tedy dva borce, kteří prohráli, ale mohli by dostat další šanci v rezervním souboji. Je jasné, že právě Kozma dostane hodně hlasů, takže by na konci prosince mohl zápasit znovu, ale je otázkou, zda na to dojde, protože je pravda, že by si Kozma zasloužil pauzu. Na druhou stranu by však měl skrze zápas stále šanci se podívat do finále, pokud by se s Michailidisem nebo Veličkovićem něco stalo, což je třeba brát v potaz. No, rozhodně Davida nečeká snadné rozhodování.

Jak to s Davidem vidíte vy?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
     

Sám David je zatím na vážkách

„Tak to v sobotu bohužel nevyšlo. Moc jsem si přál postoupit do finále, ale ne vždy je všechno tak, jak chceš ty. Soupeř byl ten večer prostě lepší a vůbec mě nenechal dostat se do zápasu. Bojan Veličković předvedl skvělý výkon. Gratuluji mu a přeji hodně štěstí ve finále.

Teď si musím sednout s týmem a popřemýšlet, co dál. Musím se rozhodnout, jestli jít hned zpět do přípravy anebo si odpočinout. Teď nevím, co chci a dost se to ve mně pere. Tenhle týden si dám odpočinek s rodinkou a do neděle se rozhodnu, jak dál. Chci poděkovat všem, co při mně stojí. Děkuji celému svému týmu. Díky kamarádům, rodině, Sáře + Stellince + Toničce za motivaci a podporu. Miluji vás! Díky všem, co fandíte a pořád věříte!“ reagoval David Kozma na svém IG profilu.
   

Co se pokazilo podle kamaráda Patrika Kincla? 

„Celkově náročnost té pyramidy,“ reagoval Patrik Kincl na dotaz v rámci pondělních otázek a odpovědí, co se podle něj v odvetě pokazilo. „Je to i dost o štěstí a největší výhodu má ten, kdo to zvládne bez (velkého) zranění. Kozma měl dvě nepříjemnosti během této přípravy (jen co vím já) a podle mě se přesně tohle nejvíc podepsalo na výkonu.

Ale když jde o takový balík peněz, tak to prostě neodpískáš jako normální zápas. Ta čtyřka je hodně vyrovnaná a každá drobnost hraje roli. Však jsme to viděli v jejich prvním zápase, kde Bojan neměl ideální přípravu a prohrál. Teď se to otočilo.“

Je tedy evidentní, že přípravu Davida Kozma provázely komplikace, které se pak mohly projevit na jeho výkonu. Je však obdivuhodné, že David žádné zranění ani nic podobného po souboji nezmínil. Nikdo by mu to rozhodně neměl za zlé, ale Kozma se místo odhalení komplikací rozhodl, že se omluví všem, kteří mu fandili a doufali v jeho výhru. I to ukazuje, jak velký je to bojovník a také člověk.
  

Co nás čeká?

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Vémola vs Langer zápas o titul polotěžké váhy

Čepo vs Sami

Xavier vs ?

Siwiec vs Gogoladze

Legierski vs Ryšavý

Szabová vs ?

Pukač vs Kohout

Mazúch vs Cordero

Buchinger vs Dohnal

Palasz vs Boukichou

Lopez vs Adamia

Smolková vs Mytilinaki

 
 

4.11. Manchester – OKTAGON 48

Finále OKTAGON Výzvy Anglie vs Irsko

Quickenden vs Smith

Austin vs ?

Rock vs Pokorný

Wanliss vs Bahník

Yousaf vs ? 

Carthwright vs Račić

Lohoré vs Surdu

Chadwick vs Úškrt
 

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

Moeil vs Todev o titul těžké váhy

Škvor vs Doussis

Eckerlin vs ?

Dyrschka vs ?

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

Kuzník vs ?

Široký vs ?

Raška vs ?

29.12. Praha – OKTAGON 51 

Veličković vs Michailidis – Finál Tipsport Gamechanger

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *