„Kousač“ Severino dostal padáka z UFC a nyní ještě přišel trest od státní komise

UFC

Na proběhnuvším UFC turnaji v Las Vegas jsme mohli vidět v akci dva nováčky, jejichž souboj však skončil hodně nečekaně. V souboji dvou Brazilců mezi André Limou a Igorem Severinem šly totiž vzájemné sympatie stranou. Druhý jmenovaný se přitom předvedl ve velmi špatném světle, když soupeře pokousal, za což byl okamžitě diskvalifikován a velice rychle přišel i trest ze strany UFC, kterým to však neskončilo.


Tadeáš Růžička sice mluvil o velké změně, ale i přesto sdílel další zvláštní IG story

Brazilec Igor Severino byl jako první bojovník UFC diskvalifikován za kousnutí soupeře Andrého Limy a nyní je jeho kariéra v oktagonu UFC u konce. Generální ředitel UFC Dana White nejprve potvrdil Severinovo propuštění ze smlouvy dlouholetému reportérovi MMA Kevinu Iolemu a později tuto zprávu potvrdil i vysílací tým UFC Vegas 89 s odvoláním na Whiteovo prohlášení pro Ioleho.

„Byli to dva nadějní neporažení bojovníci,“ napsal White Iolemu prostřednictvím textové zprávy. „Pokud jste frustrovaní a chcete ze zápasu odstoupit, existuje spousta způsobů, jak to udělat, ale nejhorší věc, kterou můžete udělat, je kousnout soupeře. Teď se necháš vyhodit a přijdeš o největší příležitost svého života. Nemluvě o tom, že bude mít skutečné problémy s Nevadskou státní sportovní komisí.“

A právě komise pohotově přispěchala s dalším trestemIgor Severino nedostal zaplaceno za svůj zápas na turnaji UFC Vegas 89 s Andre Limou. Podle člověka obeznámeného se situací byla Severinovi zadržena výplata Nevadskou atletickou komisí poté, co byl diskvalifikován za kousnutí Limy ve druhém kole zápasu Prelims karty v UFC APEX. Tato osoba si přála zůstat v anonymitě, protože není oprávněna o této záležitosti veřejně hovořit. Přesná výše Severinovy výplaty není známa, protože NAC platy veřejně nezveřejňuje,“ informoval server MMA Fighting.

Server také zmiňuje, že například Mike Tyson dostal za své legendární pokousání kolegy pokutu 3 miliony dolarů. Tak velkou pokutu asi Severino nedostane, ale i přesto asi bude muset nemalý peníz zaplatit. 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *