Klobouk dolů! Jaké problémy musel Sivák řešit před důležitým KSW soubojem?

Sivák

Trenér a manažer Martin Wodecki momentálně buduje silný tým značky EGO Combat, který se nyní skládá z borců jako je David Kozma, Karlos Vémola, Václav Sivák, Dominik Humburger, Martin Viktorín, ale patří do něj také mladá a talentovaná Eliška Zemanová. Právě Wodecki nyní zhodnotil KSW premiéru Vaška Siváka a prozradil, jaké zdravotní komplikace musel přední český postojář řešit. I navzdory tomu však předvedl další skvělý výkon a hlasitě si řekl o další velké zápasy.


Wow! Attilka je zpátky! Slovenský veterán Végh se pochlubil aktuální formou

Dobrý den, Martine, co jste říkal na souboj Václav Sivák vs Michal Królik a co byste nejvíce vyzdvihl?

Samozřejmě jsem zápas sledoval. Vašek předvedl opravdu skvělý výkon a to ještě s přihlédnutím, že před zápasem měl problém s rukou a bojoval v malých rukavicích. Myslím, že se zápas všem líbil. Vašek v sobě skrývá něco víc, ale to fanouškům zatím nepředvedl. Další věcí, která ukazuje Vaškovu vyzrálost, je to, že se dokáže držet gameplanu, který si s týmem před zápasem stanoví. Ukázal tak svou přesnost, techniku a fyzickou připravenost.

Vašek zraje jako dobré víno. A také jsem byl opravdu rád za to, jak si se soupeřem projevovali úctu před i po zápase. Což mu občas lidé vyčítají, ale za mě pouze oplácí to, co na něj protivníci zkouší. Je to kluk, který se umí přizpůsobit a na hrubý pytel, hrubá záplata. Vašek dokáže dělat trashstalk, ale i projevit úctu. Což teď dokázal.
Václav Sivák se po souboji vyjádřil, že by rád zůstal v organizaci KSW. Myslíte, že polská organizace bude pořádat další galavečery, kde budou zápasy v postoji, ve kterých by se Vašek uplatnil?

Uvidíme, myslím, že se ten koncept KSW hodně podařil a celkově jsem si jisty, že při své expanzi do České republiky po Vaškovi asi rádo sáhne. Hlavně pro jeho umění a jeho show, kterou dokáže dělat. 

Sivák i přes dlouhodobé problémy s rukou zápasil v malých rukavicích, nezpůsobil si nějaké větší zranění ruky?

Ano, ta ruka ho trochu limituje, ale Vašek má disciplínu a v případě, že půjde do ONE FC, tak musí být připraven bojovat i v malých rukavicích. Myslím, že Vašek to zvládne, prokázal to v OKTAGONu i v KSW.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *