Kde, kdy a jak sledovat sobotní turnaj OKTAGON 49 v Kolíně?

OKTAGON
Máme tady turnaj OKTAGON 49, skrze který organizace OKTAGON MMA vůbec poprvé míří do Kolína, kde překonala UFC rekord v návštěvnosti z roku 2009. Celý galavečer je možné sledovat skrze PPV organizace, ale celý bude k dispozici i na Tipsport TV, kde stačí mít vsazený tiket za 30 Kč. Navíc můžete získat 300 Kč a vstupní bonus až 50 000 Kč. Jak na to?

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.


 

Skrze Tipsport TV tak bude možné od 18:00 sledovat Prelims kartu, ale i tu hlavní, kterou uzavře titulový souboj Moeil vs Todev, ale do akce jdou i Engizek, Eckerlin, Apollo Horváth, Paulus a další.

1. Klikněte ZDE a založte si účet u společnosti Tipsport

2. Nyní můžete 7 dní sledovat přímé přenosy zcela zdarma, následně je nutné vsadit 30 Kč za měsíc

3. Vstupní bonus 500 Kč bez nutnosti vkladu obdržíte ihned po dokončení ověření a spuštění trvalého konta. Pokud máte účet u České spořitelny, Air bank či Monety, tak je možné možné ověřit online

Již registrovaným uživatelům internetového sázení jsou video-přenosy dostupné vždy, pokud si v průběhu 30 dní vsadí alespoň za 30 Kč.

Jak sledovat Tipsport TV?

Stačí se přihlásit do internetového sázení na www.tipsport.cz, kliknout na sekci TV a vybrat si v programu zápas, který chcete sledovat. Okno s přímým přenosem se zobrazí v prostřední části stránky.

Turnaj bude stejně tak možné sledovat skrze PPV organizace za 10,99 euro (cca 270,-) v předprodeji nebo v den turnaje za 13,99 (cca 349,-).
  

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

Moeil vs Todev o titul těžké váhy

Eckerlin vs Apollo

Engizek vs Horváth

Montagnac vs MacDonald

Ilbay vs Fry

Klevets vs Mchugh

Kalašnik vs Stolze

Paulus vs Topallaj

Dyrschka vs Silva

Akipa vs Bonner

Griessmann vs Eliáš

Úvodní foto via OKTAGON MMA


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *